Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 59
    Senior Member
    arkadaş çok kaliteli uslubuyla güzel bi konu açmış ve acık net konuşmuş yıl 2020 artık kolay kolay internet sağlayıcılarında sorun olmuyor. oyunda ciddi sorun var ve ciddi paralar ödenen aylık belli bir emek ve maddi ödeme yapılan oyunun sundugu şeyler sıkıntı yaratmaya başladı hiç hoş şeyler düşünmüyoruz.

Banned
    Nickname
    VEGA - ExloveEx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BadBossTeamLeader
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Oyunda sorun var. Bu ayı böyle geçirdik malesef. Caosta dc oluyorum diye girmiyorum bile.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Allahınızı kitabınızı severseniz "BAKIN KALIN KALIN VE BÜYÜK ŞEKİLDE BELİRTİYORUM "İNTERNET BAĞLANTIM GİTMİYOR, OYUNLA OLAN BAĞLANTIM GİDİYOR" şikayetim bu benim. Oyuna girememekten ya da sıra beklemekten dert yanmıyorum. Girdiğim oyunda lag ve dc probleminden dolayı oyun oynayamıyorum ve bu lag da dc problemi de benim ekipmanımdan ya da bağlantımdan kaynaklanmıyor. Ben bundan dert yanıyorum. İsterse 72 saat sıra saydırsın bana umrumda değil ama girdiğim zaman oyundan düşmeyeyim hiçbir problemim yokken. Ben bunun açıklamasını istiyorum. Oyuna para verip giriyorsam oyun bana girdiğim zaman lagsız bir şekilde oynayabilmemi sağlayabilmeli.

Bugün günlerden çarşamba ve ben oyuna saat 19:00 civarında girdim. Baktım tam 3 saniyelik lag var. Neyse Knight Online bu olur böyle şeyler dedim alt tab yapıp (isim silinip post çöp edilmesin diye oyunu tarif ediyorum) LEVOnun oynadığı 5e5 girilen sihirdar vadisinde falan oynanan bir oyun var. O oyuna girdim ve oynamaya başladım. Ama bir gariplik var oyunda 30 pingle oynuyordum ve hemen alttab ile knight ekranını açtım lag için deneme yaptım hala 3 saniyelik lag devam ediyor. Bakın işte ben bunun açıklamasını istiyorum yahu ben o para bile vermediğim oyunu 30 pingle oynarken bu oyunu niye 400 pingle oynuyorum ? Üstüne üstlük o oyunda 30 ping 31e bile çıkmadığı halde devam ederken bu oyundan dc oluyorum. Niye niye niye ?
    lol oyununda 30 ping iyi bir ping göstergesi değil bir kere... ikinci olarak knight da saniyelik bağlantının zayıflaması dc sebebi olur ama lolde en fazla pingini 101 lere çıkarır sonra 1saniye sonra tekrar 30 a iner ve o oyunda bağlantı kopma problemi yaşamazsın... ko oyuncularının yaşadıgı durum da bu... herkes diyor ki oyunda sorun var ama herkesin kullandıgı internet sağlayıcısı aynı.... forumda bu konuda sürü ile konu var ve hepsine tek tek elidmen geldiğince yazıyorum... sorunun asıl kaynağını görmek isterseniz sadece 1 hafta boyunca mobil internetiniz ile oyuna giriş yapın ve olayı görün... merak etmeyin çok mb yemiyor 1 haftada yiyeceği max 1.5gb o da sürekli online iseniz kapatmaz iseniz pc yi 1 haftada.
    Elimizde Sezar'ın Kılıcı Yüreğimizde Hz. İsa'nın Yüreği Biz Kimiz?... İdeal İnsan
    -.......

Senior Member
    lBu ay gördüğün kaçıncı aynı şikayet ben sayısını unuttum .Ama hala oyunda probl oldugunu kabul etmiyorlar . Bu akşam yine jr oncesi toplu dc verdi oyun patır patır giderken g9rdüm adamları..

Senior Member
    Quote Originally Posted by tal_fPqXEvN9 View Post
    lBu ay gördüğün kaçıncı aynı şikayet ben sayısını unuttum .Ama hala oyunda probl oldugunu kabul etmiyorlar . Bu akşam yine jr oncesi toplu dc verdi oyun patır patır giderken g9rdüm adamları..
    toplu dc olmadı modemi oyunu kaldırmayanlar pc'si 500 liralık olanlar dc oluyor sanırım ben sabah aksam jr giriyom dc olan görmedim

Senior Member MuratYILDIZ's Avatar
    Quote Originally Posted by ToruC View Post
    toplu dc olmadı modemi oyunu kaldırmayanlar pc'si 500 liralık olanlar dc oluyor sanırım ben sabah aksam jr giriyom dc olan görmedim
    Pc'm 10bin tl lik modemim de her oyunu kaldırıyor ama dc yiyorum?

dün sirius çöktü bi açıklama geldi mi ? herkesin pc si 500 tl miydi ? yada modemi çöp müydü
    "Avlayacaksan en zayıf geyiği avla, çünkü sağlam olanlar yeni neslin devamını sağlayacaktır."

Senior Member
    Quote Originally Posted by tal_fPqXEvN9 View Post
    Mesela gene ayni vakaa.... biz bu aksam da dc olmadık dun gece de gecen hafta oglen 12.23 de de.... inatlaşmayi bırakın ben yardımcı olmaya calisiyorum yoksa banane ntt den avukatımiyim... ama adamların sucu yok onlar bisi yapamaz. Dedigimi bir hafta yapın dc yerseniz foruma konu acin o zaman

* Bütün Premium Servisleri satın alış/aktivasyon tarihinden itibaren sadece 1 ay için geçerlidir. Sunucularımız tam kapasiteye eriştiği zaman ayrıcalıklı oyun erişiminin kullanılamaz olacağını dikkate alınız.

Yazıyor o küçük yazılarda

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Aploki41 View Post
    * Bütün Premium Servisleri satın alış/aktivasyon tarihinden itibaren sadece 1 ay için geçerlidir. Sunucularımız tam kapasiteye eriştiği zaman ayrıcalıklı oyun erişiminin kullanılamaz olacağını dikkate alınız.

Yazıyor o küçük yazılarda
    İngilizce bile bilip de konunun sıra saymakla alakalı değil de internet gitmediği ya da ping sorunu yaşanmadığı halde oyundaki lag ve dc problemiyle alakalı
    olduğunu ve bunun yazılmış olduğunu anlamayacak kadar Türkçe bilmemek... Yok ya bi gm falan yazarsa girer yazarım kendi açtığım konuya yoksa siz trollere cevap vermek ciddi anlamda zaman kaybı.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Yeni server ilk başlarında bu kadar kötü olmamıştı.Kalite günden güne düşüyor.Gelen güncellemeler yetersiz.Pre almayacağım,sizde almayın.