Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 59
    Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Aslında var ya oyuna bir süre ara vericem.
    Yoksa Telekom genel müdürlüğüne bizzat gidp resmi dlekçe ile baivurup durumun incelenmesini isteyektim.
    Ntt böyle açıklama yapıp size suçlamada bulunmakta dicem ve sonuna kadar takip ederim de
    Valla oyuna ara vericem.
    Yoksa inadım inat yapardım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Aslında var ya oyuna bir süre ara vericem.
    Yoksa Telekom genel müdürlüğüne bizzat gidp resmi dlekçe ile baivurup durumun incelenmesini isteyektim.
    Ntt böyle açıklama yapıp size suçlamada bulunmakta dicem ve sonuna kadar takip ederim de
    Valla oyuna ara vericem.
    Yoksa inadım inat yapardım.
    Ayn yapardın

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by JomeyTheBattlePriest View Post
    belki adam o ara 1 bardak su içti . bu yüzden 10-20 saniye sonra girdi. belki kapı çaldı kalktı kapıya baktı. verdiğin örnek bence yanlış .
    Dostum clanımda birkaç tane yurt dışından oynayan arkadaşımız var. Dc yediğimiz zaman tsde konuşmaya devam ediyoruz da benimle birlikte bu arkadaşlar da dc yiyor çoğu zaman Ayrıca hepimiz dc yediğimiz halde tsde en ufak bi ping hareketliliğinin bile olmaması... Bu dclerin belli bir kesim ya da belli bir bölge şeklinde özelliği yok. Bugün bir sıkıntı yaşamadım. Dün etrafımda herkes dc yedi bende de 20 saniyelik bir lag oluştu ve dc vermedi mesela.

Oyundaki dolulukla da alakası olduğunu düşünmüyorum. Çünkü gordion ve vega bu oyundaki en boş serverlar. Bu serverlarda bile toplu dcler yaşanıyorsa yoğunlukla bir alakası yoktur. Bu söylediğim serverlardaki doluluk oranı prime timeda bile %50.

Bir sıkıntı var bu kesin bir şey ama umarım artık ilgilenilir ve çözüme kavuşur. Telafi falan da istemiyorum vermesinler bir şey. Ama artık çözülsün de benim gibi işinden gücünden gelip biraz pk atıp yorgunluğunu, günün stesini atacak olan insanlar tam tersi stres olmasın.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JomeyTheBattlePriest View Post
    belki adam o ara 1 bardak su içti . bu yüzden 10-20 saniye sonra girdi. belki kapı çaldı kalktı kapıya baktı. verdiğin örnek bence yanlış .
    Bence siz sorunu anlayamadınız.
    Oyun yönetin gm ler modlar hep bizim internetimizin bağlantımızın kötü olduğu koptuğu iddiasındalar.
    Dedkileri gibi hadi bizim bağlantı kötü. ( kötü değil bence çok çok iyi)
    Bu yabancı adam neden dc oldu ? Bu yabancı adamnıda mı interneti kötü ?
    Biz hep kötümüyüz ?

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bu dc olaylarında şahsen bnim tahminim ki kesinlikle goğru olduğuna eminim.
    yetkili kişi oyun içersinde online kontrol sağlamaktalar.
    İşte bu kontrol esnasında kontrol edilen oyuncuların bağlantıları ana sunucunun iş yoğunluğundan dc oluyorlar.
    Ben 20.02.2020 tariihli ceza alan oyuncu sayısı açıklanmadan kısa bir süre önce burdan konu açmıştım. Ceza alan oyuncular listesi çok yakında açıklanır demiştim de konum hemen silinmişti. listeini açıklanacağını şurdan anladım. Tek başıma uruk tron kasıyom elle atıom. yakınımda adam yok. parti yok. hile biş yok. elle atıom. internetim güzzel. modeme kablo ile bağlanıyorum. evde tek başımayım. modeim bağlı başka kimse yok. bir tek ben bağlıyım kablo ile . oyundan başka açık hiç bir şey yok. youtube yok. müzik yok. solak olduğum için çok kolay bir şeklide sadece elle z1z1 yapıom. zaten tek atıom ama dc oluyorum. entersan bie şeklide. Hemen ardından da ceza alan oyuncular listesi daha doğrusu ceza alan oyuncuların sayısı Gm tarafından açıklanmıştı. daha enteresan olanı liste açıklandıktan sonra dc olmadım hiç.
    DC olan oyuncular yüzde 1 bilyon inceleme altındadırlar.
    Sunucular yetersizz.
    Kapasite kesinlikle yetersizz.
    Benim kesin kanaatim budur.
    Herkese iyi oyunlar ve DC siz oyunlar dilerim.

Senior Member
    Bırakın oyunu düzelince parasını öder yine oynarız ben bıraktım sizde bırakın

Senior Member JomeyTheBattlePriest's Avatar
    Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Oyunda sıkıntı yok diyen bi iki kişi vardı bu konuda. girin bi şimdi siriusta 2 saatte en az 5-6 dc oldum .tek ben de değil bi çok kişi dc oldu expe yattı. hala nasıl utanmadan bi sıkıntı yok diyebiiyorsunuz.
    Tanrım Kötü Kullarını Sen Affetsen Ben Affetmem

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Oyun gitti gene drakide öldm lag yüzünden gene girdim bu kez dc verdi

yine dc olduk ftde...

ben tekirdağda 50mbps download 5 de upload hızım var ve 5 6 aydır tekirdağdayım ondan önce başka şehirdeydim 5 6 ayda 1 defa internetim gitti 1 defada rahatsızlıktan özür dileriz çalışma var diyerek gitti başkada bağlantı kopması yaşamadım son 1 2 aydır oyun hep dc ediyor diyorumki netmi gitti ama herseferinde internetim iyi yavaşlama bile yok ntt herzaman olduğu gibi yıllardır olduğu gibi kendine laf ettirtmiyor ve internet sağlıyıcıları suçluyor az önce upgrade ypaarken bsaıtm confirm e anvilde hareket yok dedim ne oluyor meğer dc yemişim ve bu konuyu yazabiliyorum + nettede dolaşabiliyorum adamlar diyorki biz iyi yöneticiğiz bakın user sayımız arttı A:SDA bilmiyorlarki adamlar gb kasmanın yollarını kapattıklarından gb fiyatı arttı millet oynamaya değil işe gitmemeye oynuyor bu oyunu .. yazık vallaha yazık ..