Results 1 to 8 of 8

Thread: Hesabım Hk

Hesabım Hk

Farm yapmak İÇİn 2 ayri account hesabi aÇtim
    ayri nİcklerde ve bu hesaplara 400er npoİnt yÜkledİm oyun İÇİ tİcarete aÇmak İÇİn . .
    HİÇbİr İllegal program kullanmadiĞim halde 2 hesabimda bloklanmiŞ. AlmiŞ olduĞum 400er cash ne olacak banlanmamin sebebİ nedİr oyunu oynayamayacakmiyiz bİz bumudur yanİ ... Tekrar İncelenİp bloklanan hesaplarimin bloklarinin kaldirilmasini İstİyorum ....
    Last edited by GamesDepot; 02-19-2020 at 05:05 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Aldığın hatayı yazmamışsın. Ancak Account Creation Abuse olabilir. Eğer aldığın hata belirttiğim gibiyse, gün içinde birden fazla hesap açtığın için olabilir.

Müşteri hizmetlerine destek bileti göndermeniz gerekmektedir.

Quote Originally Posted by FREZECYSTYLE View Post
    Farm yapmak İÇİn 2 ayri account hesabi aÇtim
    ayri nİcklerde ve bu hesaplara 400er npoİnt yÜkledİm oyun İÇİ tİcarete aÇmak İÇİn . .
    HİÇbİr İllegal program kullanmadiĞim halde 2 hesabimda bloklanmiŞ. AlmiŞ olduĞum 400er cash ne olacak banlanmamin sebebİ nedİr oyunu oynayamayacakmiyiz bİz bumudur yanİ ... Tekrar İncelenİp bloklanan hesaplarimin bloklarinin kaldirilmasini İstİyorum ....
    Böyle büyüklü küçüklü yazı yazmak için kaç saat uğraştın? Tebrikler gözlerim kan ağladı.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zaff006177 View Post
    Böyle büyüklü küçüklü yazı yazmak için kaç saat uğraştın? Tebrikler gözlerim kan ağladı.
    Muhtemelen cep telefondan yazıldı. Bende bu tür yazıları asla asla okumam.

Senior Member
    Benim de human hesabım var Diez serverinde . Şimdi 2. hesap olarak karus hesabıda açmak istiyorum diez serverinde ama mail onay kodu gönderiyoruz diyor maile kod gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MartyMcFly View Post
    Benim de human hesabım var Diez serverinde . Şimdi 2. hesap olarak karus hesabıda açmak istiyorum diez serverinde ama mail onay kodu gönderiyoruz diyor maile kod gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim
    Eğer yeni bir hesap oluşturuyorsanız farklı bir e-posta sunucusu deneyebilirsiniz.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    bu konuyu kim hortlattı

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Eğer yeni bir hesap oluşturuyorsanız farklı bir e-posta sunucusu deneyebilirsiniz.
    farklı bir email üzerine açmaya çalıştım zaten ama yine akşam olunca deneyeceğim inş... olmazsa hesap ile ilgili bilgileri size pm atarım . sorun nedir anlayamadım bir türlü