Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18

Thread: Fon Hk.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    adam haklı sürekli sürekli pazar yapanlara çıkıyor ne kadar çok sattıkça o kadar artıyor şansları

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by wwe1 View Post
    Nicklere bakman yeterli...
    47 lvl de trade yeni açıp 10 tane ts alan oyuncuya 10gb bilet çıktını biliyorum destanda sen neyden bahsediyorsun
    peki birgün sanada 10gb bilet geldiğini gördüğünde tavrın aynı olacakmı ?

Junior Member
    yani şimdi normal olarak düşünceniz şu olur doğal olarak tabi herkesden çok pazarcılar vergi veriyor onlara çıkması doğal değil çünkü zarar eden kişi item kullanıcılarıdır pazarcılar değil şimdi diyelim pazarfonundan önce pazarcıların 90 m ye buyu 100 m ye seli olan bir item düşünelim bu item pazarfonu geldikden sonra buyu 90m seli 103 m oldu itemlerin sell fiyatı arttı buyy fiyatı aynıkaldı bazı sw lerde düştü çünkü bu fonla oyundan hep gb eksiliyor gb ninde fiyatı artıyor gbnin fiyatı artınca genel olarak itemlerin fiyatı düşüyor ama sell fiyatında değişiklilik olmayan itemin sadece buyuda düşebiliyor bu durumda pazarcılar fondan çok faydalanabilriken item alanlar faydalanamıyor ancak encok zararı onlar ediyor gerç ibenm için fark etmez benim kafam rahat

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bu fon işi hiçbirşeye yaramadi.
    1) Göze rahatszılık veren pazar sisteminden kurtuluş olmadi.
    2) Fon ne kadar sürerse gb o kadar pahalandı.Farmcıların ağzı sulandı.Gb tl bazında %20 artiş oldu.
    3)Fonda biriken paraları göremiyoruz madem bu işe kalkiştiniz işinizi az profsoyenel yapin biriken paraalr npcde toplansın herkes görebilsin.Ne kadar şefaflık o kadar iyi.
    4)Gördüğüm kadarıyla bu fon işinden sadece pazar kuranların %90 faydalanıyor.Pk haritasındaki oyunculara tek tük çıkıyor.
    Getirliş amacı kriterleri saçma oyuncular rahatsız bu açılan bilmem kaçincı konu.
    Bir iş yapcaksanız amacı varsa düzgün yapin.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IHunt View Post
    Sen genelleme yapmissin ya hani onu kanitla diyorum.. bundan onceki dagitimlari paylas goster onlarin pazarlarini inanalim sana
    Sirius fonuna gir ordaki nicklere bak kardeşim ben hep oraya atıyorum iyi bak oraya !!!

Senior Member
    fona katkıda bulunmayanların fon ödülünü beklemesi piyango almadan büyük ikramiyeyi beklemek gibi bişi pk atan oyuncuya çıkmıyo diyor hala fona katkı yoksa çıkmaz çoğu kişi para kesilmesin gel tradeden ver diyo sonra foruma konu açıp bize neden çıkmadı diye konu açıyo şaka gibisiniz

Quote Originally Posted by IIIIDoritoSIIII View Post
    47 lvl de trade yeni açıp 10 tane ts alan oyuncuya 10gb bilet çıktını biliyorum destanda sen neyden bahsediyorsun
    peki birgün sanada 10gb bilet geldiğini gördüğünde tavrın aynı olacakmı ?
    Sell pazarından bir şey alan vergi vermez satan verir 10 tane ts alıp bir şey kazanması imkansız buy pazar kurdu aldı desek onda da buya atan kişi vergi verir aklında olsun

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 25EminDemirci25 View Post
    Sell pazarından bir şey alan vergi vermez satan verir 10 tane ts alıp bir şey kazanması imkansız buy pazar kurdu aldı desek onda da buya atan kişi vergi verir aklında olsun
    şimdi açıklıyorum beni iyi dinle dostum

Khenarth
    [Güncelleme Notları] 19 Aralık 2019
    *NOT: Fon'a katkıda bulunan karakterlerin fon'da toplanan parayı kazanma şansı olacaktır.

güncellemiyo oku
    fona destek veren demiyor katkıda bulunan diyor anladınmı olayı

https://forum.nttgame.com/forum/show...zananlar%C4%B1

buraya bir göz gezdir gb bileti çıkan okadar çok kişiyle konuştumki aklın almaz

senin dedin sisteme göre buy pazar kuran kimseye fon gelmemesi lazım demi benim buy charıma nasıl olduda geldi ozaman oyun hatalı demekki
    Last edited by IIIIDoritoSIIII; 02-19-2020 at 08:36 PM.