Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Junior Member
    Nickname
    Dj
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    YakarCakaryıkarım
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Bu vergı olay cok can sıkıyor

Öncelıkler herkese hayırlı gunler dılerım pazarda 7ee satıyor 7 prest sel satıyorum kesılen vergı pret selın sattıgım parası oyunun sonumu geldı mılletı oyundan sopgutmaya yonelık bı hamle yapıyorsunuz 2 yıl ara vermıstım tekrar baslayım dedım morelımız alt ust oluyor yazık gunahtır ya insanları zor durumda bırkaıyorsunuz emeklerı bosa gıdıyor adam 7 sel basıyor malıyet 5 bus fiyata vuruyorsun 5x1800=9m dex basıyor rebırt basıyor 12 13 m 11m buya atıyor ne karı var yoık eksı acılen bu durum duzeltılmesını ıstıyorum kesınlıkle ve kesınlıkle mılletı oyuna bıraktırmaya yonelık bır hamledır kımın aklından kımın fıkrınden cıktıysa gerekırse atın ısten insanlar ısyan etme durumunda sımdıden göstermıs oldugunuz ılgıden dolayı tesekkur ederım
    Buradan dıyer arkadaşlara seslenıyorum bu konu altında göruslerınızı dıle getırınkı yetkılı arkadaşların dıkkatını cekıp bununla ılgılı calısma yapsınlar
    kesınlıkle ve kesınlıkle dogru bulmuyorum

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    sen oyuna başlamamışınki pazara başlamışın

Junior Member
    Nickname
    Dj
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    YakarCakaryıkarım
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IIIIDoritoSIIII View Post
    sen acıkcası memnunsun bu durumdan bu olayın pazarcılıkla ne ılgısı var 7 ıtem basıyorsun zararına bişi satıyorsun zararına rogueden mageye gecıceksın roguenın ıtemlerın toplamı 9 gb vergıyle 1.5 temız gıdıyor boyle dusun boızmayın kafanızı pazarcılarla bu oyunun bı gecmısı var belırleı bı kıtleye sahıp adam pazar yapıp para kazanıyorsa kazanacak ne zaman oyunda ıtem alıp verme bıter oyun bıter serverlar neden bırlesıyor oyuncu sayısı azalıyor katılım dusuyor o yuzden bırlesıyor suan acıkcası dıez serverınunda bırlesmesı gerekıyor olımpıa olabılır fıkrımce

Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by gazilim View Post
    sen acıkcası memnunsun bu durumdan bu olayın pazarcılıkla ne ılgısı var 7 ıtem basıyorsun zararına bişi satıyorsun zararına rogueden mageye gecıceksın roguenın ıtemlerın toplamı 9 gb vergıyle 1.5 temız gıdıyor boyle dusun boızmayın kafanızı pazarcılarla bu oyunun bı gecmısı var belırleı bı kıtleye sahıp adam pazar yapıp para kazanıyorsa kazanacak ne zaman oyunda ıtem alıp verme bıter oyun bıter serverlar neden bırlesıyor oyuncu sayısı azalıyor katılım dusuyor o yuzden bırlesıyor suan acıkcası dıez serverınunda bırlesmesı gerekıyor olımpıa olabılır fıkrımce
    elbette memnunum hiç değilse çoluk cocuk pazara heves etmiyor % hesabına kafa basmıyo

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IIIIDoritoSIIII View Post
    Tamam d krall adam ne yapsın ? Ne yapsa beğenirsin ?
    Misal gidp pazardan +80 çar alsın item alsın pus çeksin direk cz ye mi çıksın ?
    Yani bu durumda kaçınılmaz şekilde yine itemciler pazarcılar mı kazansın ?
    Zaten bu şekilde olmuyor mu ?

Aslında artık ne yapsan boş.
    İtem bassanda boşş farm yapsanda boşş.
    Zaten bazılarımızın şans dediği kodlar önceden yazılmış zarlar atılmış.
    Kasa her zaman kazanır.

Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Tamam d krall adam ne yapsın ? Ne yapsa beğenirsin ?
    Misal gidp pazardan +80 çar alsın item alsın pus çeksin direk cz ye mi çıksın ?
    Yani bu durumda kaçınılmaz şekilde yine itemciler pazarcılar mı kazansın ?
    Zaten bu şekilde olmuyor mu ?

Aslında artık ne yapsan boş.
    İtem bassanda boşş farm yapsanda boşş.
    Zaten bazılarımızın şans dediği kodlar önceden yazılmış zarlar atılmış.
    Kasa her zaman kazanır.
    yanlış anlamışın dostum ben adamın pazar yapmasına birşey demedimki
    adam 2 sene sonra oyuna dönüyor pazar için ama pazar sistemini sorguluyor
    pk için dönse sorgulasa anlarım haklı ama zaten pazar için dönüyor

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    pazarcıları sevmeyen oyunun pazarcılara yaptığı en büyük iyilik oldu bu vergi fonu yoksa güzel bir olay ben beğendim .

Junior Member
    Nickname
    Dj
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    YakarCakaryıkarım
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Pk atarken parami kesiliyor ne kadar sacma bi dusunce pk icin donse anlarim dusunsene karsi tarafin adami kesicek tak 10m gidicem pk da da para gitseydi onuda eklkerdim bu oyunda bisiler elde etmek istiyorsan pazarda yapicaksin gb de cekiceksin yalnis dusuncedesin
    ben karakteri lwl kasarak keyif aliyorum suandada 77 lwl hesabim baskasi bunu zaman kaybi olarak gorup satin alir bu adamin dusuncesi surda adam videoda 150 tane prİest febrik atiyor 1 tane set icin vİdeoalri var nekari var 8 setten bu adamin yaktigi bus yazik ama arkadaŞ 150 tane febrigi satsaydi 2 tane set deizerdi bu zarar e bide satsa vergi kesilecek ha 5 parcayi basmis ha satmis bi kar yok 2009 da askerden geldim basladim daha 8 hic bi itemim gecmedi gecmiyor e simdi yonetiuciu arkadaŞlarda bide ver gi kesiyor nolcak oyun millet cozumu baska oyunda ariyacak bi insanin cani sikldigi oyunu oynuyasi gelmes hic bir zaman ya siz bu oyun aayda 2000 tl yatiriyorsunuz paraniz cok bu vergiyi onemsemiyorsunuz yada oyun size burda boyle aksine yorumlar yap diye aylik 50 60 gb veriyor normal bi dusunce deil sizdeki

Quote Originally Posted by gazilim View Post
    adam 7 sel basıyor malıyet 5 bus fiyata vuruyorsun 5x1800=9m dex basıyor rebırt basıyor 12 13 m 11m buya atıyor ne karı var yoık
    Bu dediğinin vergiyle bi alakası yok, shell şuan oyunda basılacak en kötü item.

Junior Member
    Nickname
    Dj
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    YakarCakaryıkarım
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by aLLanToyiS01 View Post
    Bu dediğinin vergiyle bi alakası yok, shell şuan oyunda basılacak en kötü item.
    guzel ınsan senın ımkanın var 9 gıyersın benım ımkanım yok 7 gıyıyorum hatta suan tamamıyle görev ıtemlerını gıymeye calısıyorum tam da demek ıstedıgım bu pazarcıların yuzde 95 i mavı pazar kuuryor olan garıbana oluyor bunu anlatamıyorum sıze yanı 10 gb de 1 gb kesmıs emın ol pazarcıdan kesmıyor cunku adam mavı pazar kurup trideden verıyor yada deyerınden fazlaya kuurp trideden verıyor pazarcıya emın ol hıc bı zararı yok olmasında saten
    burda olan tek sey anlamayanlar ıcın soyluyorum buıyuk yazıyoırum ( GARİBANA OLUYOR )