Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Senior Member

Question Scli saatlik pk maliyeti

Herkese merhaba, PUS fiyatları eminim ki NTT GAME inde gündeminde fakat olaya birde şu açıdan bakmak istedim;

Eğer CZ de eşit bir PK ortamı oluşturmak istiyorsanız FULL SC olmalısınız buna dayanarak yaptığım küçük bir hesaplamaya göre

SW sc 79kc
    Attack sc 159kc
    +str / +int /+mp/ +dex vs sc 169kc
    2000 HP sc 249kc
    350 ac sc 249kc

Mınımum da bronze premıum a da sahip olduğunuzda düşünürsek bu şartlar altında saatlik pk tutarı 6.33 TL
    Yani günde 2 saat full sc pk atmak isterseniz 12,66 TL ödemeniz gerekiyor. Ülke şartlarına gerçekten biraz fazla değil mi ?

SC siz oyna o zaman diyecek arkadaşlar içinde söylemek istiyorum rakipleriniz sizin rüyanızda göremediğiniz eşyalar ile bu sc leri basıyor ben itemsiz karakterimle scsiz nasıl ayakta kalabilirim.

İYİ FORUMLAR

mmorpg bi oyunda saat lik sc ile pk nın 6.33 TL oldunu bilmiyordum walla ruaf bu oyun mmorpg değilmi

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Debuff, malice, torment yemediğin sürece ya da partideki priestler iyi oyuncularsa free2play oynamak daha mantıklı üstelik undy almış olursun. Bu koşullarda sc'nin tek farkı cure döndüğünde yenilenmesi bu kadar paraya değer mi değmez mi o size kalmış. Ben mesela sadece savaşın ilk bölümünde sc basarım, karşı ırkı basarsak ya da savunmaya geçersek undy ac pls diyerek oynamaya devam.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    bnimde bazen paran yetmiyor gidip tertis super maryo oynuom. iyi geliyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Debuff, malice, torment yemediğin sürece ya da partideki priestler iyi oyuncularsa free2play oynamak daha mantıklı üstelik undy almış olursun. Bu koşullarda sc'nin tek farkı cure döndüğünde yenilenmesi bu kadar paraya değer mi değmez mi o size kalmış. Ben mesela sadece savaşın ilk bölümünde sc basarım, karşı ırkı basarsak ya da savunmaya geçersek undy ac pls diyerek oynamaya devam.
    Tamda söylediğiniz gibi cure aldındıktan sonra pk anında herkese undy deff dagıtmak mümkün olmuyor olsa bile tekrar debuff parasite yiyorsun yani pek mümükün değil sanki scsiz oynamak.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    bnimde bazen paran yetmiyor gidip tertis super maryo oynuom. iyi geliyor
    ben günlük bir paket Knight Online kullanıyorum

Senior Member
    Oynamayın dostum bu kadar basit, en pahalı oyunu oynuyoruz aylığı 300-600tl arası
    hizmet yok lag,bug bitmiyen sorunları.
    PK'daki sınıflarda aşırı bir dengesizlik var warrior , warrior pt ye 3.5k vuruyor ve itemli adama

sınıf dengelemesi olmadan, pve sistemini P2w'cileri üstün kılmayacağı şekilde tasarlanmadığı sürece böyle devam eder.

mmorpglerde fazla emek ve zaman harcayan sağlam olur , usko da parayı basan

warriorko malum. oyun düzelene kadar oynamayın bizim gibi. sırf her gün şu foruma bakıyorum acaba birşeyler değişecekmi diye de yayıncı,yapımcıya zor kendini anlatıyor ne bekliyorsam.
    bu yorumda silinir zaten genelde sivri yorumlar siliniyor.

Banned
    Hani valky,pathos,kanat,tattao o yok bu pahalı işte scsiz oynanıyor diyene gülerim.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Hani valky,pathos,kanat,tattao o yok bu pahalı işte scsiz oynanıyor diyene gülerim.
    Tattoo için bilek gücü

Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Tattoo için bilek gücü

keeper kesince tattoo mu verıyor çok iyimiş bak bunu bilmiyordum