Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 42
    Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Ne yazık ki bazı kişiler oyuncuların dikkatsizliklerinden faydalanarak bu davranışı sergilemekte. Çok dikkatli olmakta fayda var.

report sistemi olması lazım böyle pazar kuranların ortaya çıkması için ,diyelim ki 10 kişi reportlayınca üstünde bir işaret çıkacak alıcılar dikkatli olsun diye. 3 mden bus satanlar ,1 tane genieyi 10 lu fiyatına satanlar ,m hammer 30 lu fiyatına tekli satanlar 100 manayı gibi paket satanlar hep dökülecekler 3 kere yapanda bir daha tezgah açamayacak .resmen dolandırıcılık. yada pus itemleri kullanıldığı anda rengi değişecek etrafında ki çerçevesi falan bir değişiklik olacak

en mantıklısı kullanılan pus eşyalarının renklerinin veya sembollerinin değişmesidir.Üstteki arkadaş çok güzel bir öneride bulunmuş.Bu tip konularda Yetkili arkadaşlar kestirip atmak yerine çözüm odaklı olursa çok seviniriz oyuncular olarak.

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Çok güzel bir öneri olmuş gerçekten malum bir oyunda vardı bu tepesinde kırmızı sarı ve yeşil olarak ünlem işareti bulunuyordu

1 tanesini 17 m 'e koymak nedir arkadaş

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by DizzyMaskTeam View Post
    Moradonda bunlardan bir sürü var ve bence bu olay dolandırıcılık adı altında ceza almalı. Hayır yani ben düşmedim ama illaki farkında olmadan dalgın birisi bu hatayı yapabilir, bence cezaya getirisi olmalı bu durumun.
    Yapan kisinin onuruna kalmis artik onu yapicak kadar asagiya dusmusse birsey beklememek lazim.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ITaladroI View Post
    Ne yazık ki bazı kişiler oyuncuların dikkatsizliklerinden faydalanarak bu davranışı sergilemekte. Çok dikkatli olmakta fayda var.
    bu acemiymiş. 500 kalınca satsa daha mantıklı. böyle aldanan olmaz pek. 500 olunca yiyen çok olur.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IIIIDoritoSIIII View Post
    dili yanan bilir onun acısını adamdan 10 tane aldım daha yokmu diye pm attım bide düşün
    sonra hakkım haram olsun derken bi bakmışım aldıklarımı bende pazara koyuyorum
    yani dikkat etmek gerekli adam istediği fiyat koyar
    Kardeş gece gece iyi güldürdün allah ta seni güldürsün
    Dolap osman'dan sahte altını ucuza alan adam gibi olmuş senin olay

Senior Member IFrancoise's Avatar
    Lonca teşkilatı olsaydı oyunda o zaman olurdu bu dediğin

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Çok iyi fikir, bence alıcı satıcı puanlama sistemi gibi bir şey olabilir, ama bak tam şuanda bunu yazarken aklıma geldi bu oyunda kesin suistimal edilir, biribine ayar olan alakasız bir şekilde düşük puan verir bu oyunda o da tutmaz, olan yine suçsuz adama olur