Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Oyuna girmedne gold premium yüklemek

Oyuna girmeden gold premium yükelemek istiyorum altarda sifirdan char acicam suanda charim yok altarda tirna hediyesi yeni açilan charima gelir mi ? Yoksa dier severdaki cahrami gider ?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Farklı bir sunucuda Premium alabilir ve gelen hediyeleri istediğiniz sunucuda Letter' dan alabilirsiniz.

Junior Member
    charım hapse girdi maradonda pazardayken daha 3 qün oldu illegal hiç bir şeyim yok ndn hapis yedim incelrmsinz charı NDN BÖLE OLDU PREMİUM ALIP BAŞALIYIM DEDİM DURUDK YERE HAPİS GİRMİŞ CHARIM

Quote Originally Posted by LO_KROO View Post
    charım hapse girdi maradonda pazardayken daha 3 qün oldu illegal hiç bir şeyim yok ndn hapis yedim incelrmsinz charı NDN BÖLE OLDU PREMİUM ALIP BAŞALIYIM DEDİM DURUDK YERE HAPİS GİRMİŞ CHARIM
    Merhaba,

Destek sistemine bilet gönderebilirsiniz.

Junior Member
    Destek sİstemİnden bİlet gÖnderdİm 3 qÜn oldu hala cevap gelmedİ
    bunu harİcİ 8 veya 9 sene Öncekİ bİr charima da gİrİŞ yapamiyorum uzun zamandir aktİf olmadigi İÇİn char geÇİcİ sÜrelİgİne kapanmistir dİyor aÇilirmi geÇİcİ sÜre ne kadar oluyor ? Ne zman aÇilir charim ?

Quote Originally Posted by LO_KROO View Post
    Destek sİstemİnden bİlet gÖnderdİm 3 qÜn oldu hala cevap gelmedİ
    bunu harİcİ 8 veya 9 sene Öncekİ bİr charima da gİrİŞ yapamiyorum uzun zamandir aktİf olmadigi İÇİn char geÇİcİ sÜrelİgİne kapanmistir dİyor aÇilirmi geÇİcİ sÜre ne kadar oluyor ? Ne zman aÇilir charim ?
    Destek sistemi ne yazık ki hafta sonu hizmet vermemektedir, bu nedenle gelecek olan cevap süresi uzayabilmektedir. Lütfen farklı bir bilet göndermeden ve bileti güncellemeden gelecek olan yanıtı bekleyin.

Tags for this Thread