Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Forum login süresi hakkında

Şu oyundaki veya sitedeki veya forumdaki buglar neden düzeltilmiyor oyundaki bugların sayısı dünya gezegenindeki kumtanesi kadar hatta okadar çok ki artık değim olarak dünyadaki kumtanesi kadar yerine ko daki buglar kadar çok diyecekler hatta galaksideki gök cisimleri kadar falan neyse dahada abartmayalım -- siteye girerken bile 3 kere giriş yapıyorum foruma girerken zaten olmuyor illa anasayfadan giriş yapıcam madem ordan giriş yapıcam niye forumdan giriş yapma diye var hadi var niye çalışmıyor bunun yanı sıra oturumun süresi doldu saçmalığı giriş yapıyorum sayfayı yenile şfireyi yanlış yazıyorm yine sayfayı yenile yoksa giremezsin oyundaki buglar cabası o daha büyük dert sorumu soruyorum bu buglar niye giderilmiyor hani saçma sapan ek şeyler getiriliyor ama mevcut buglar giderilmiyor onu anlamıyorum emcde heryerde logos var mesela orda duruyor ama açılmıyor veya ölü hayvana ok çarpması gibi buna bug demiyecek çok insan var oyüzden başka örnek veriyorum ışınlandığımızda karakterin yanıp sönmesi geçmiyor ve r basamıyoruz nebileym saysam bitmez tekrar soruyorum bu sorunlar niye düzeltilmiyor

Senior Member
    sitedeki bug değil login süresi her sitede vardır güvenliğin için belli bir süre login kalırsan logout yapar ve senden sayfayı yenilemeni ister ne cahil insanlarsınız qweqwe

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ToruC View Post
    sitedeki bug değil login süresi her sitede vardır güvenliğin için belli bir süre login kalırsan logout yapar ve senden sayfayı yenilemeni ister ne cahil insanlarsınız qweqwe
    Milleti neden kışkırtıp tartışma yaratıp, konularını sildirmeye ve yardımdan mahrum bırakmaya çalışıyorsun ? Az önce kaldırılan konuda da aynı şeyi yapıyordun. Derdin ne senin dostum ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by ToruC View Post
    ben yazılımcıyım kardeşim o söylediğiniz şeylerin neler olduğunu ve nasıl çalıştığını biliyorum hiç bir site burdaki kadar saçma değil hiç yoksa zaten yazmam oturum süresi şeysi bu sitede salakça çalışıyor normalde giriş butotnuna tıklaymazsınız giriş süreniz dolduğunda ki ben zaten logout etmiş oluyorum anladınızmı giriş yapmamış durumdayım giriş yap diyor giriş yapa basıyorum id şifre yazıyorum sonra hata veiryor normalde oturum süresi şeyinde sen hareketsiz kaldığın süre boıyunca sayar ve süre bittiğinde derki oturum süresi doldu bi relog at giriş yap der yoksa zaten giriş yapılı olarak gözüküyorsun ama çıkış yapmış durumda olduğun için relog attırıyorlar bu site zaten çıkış yaptırmış olduğu halde relog attırıyor

Junior Member
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Milleti neden kışkırtıp tartışma yaratıp, konularını sildirmeye ve yardımdan mahrum bırakmaya çalışıyorsun ? Az önce kaldırılan konuda da aynı şeyi yapıyordun. Derdin ne senin dostum ?
    ya bırakın sorunlu insanlardan birisi işte oyüzden bunları cok takmamak lazım ama yanlış fikirlerini sağa sola saçmaya devam ediyorlar