Results 1 to 6 of 6

sirius giris sorunu

server 1 2 3 hic birine giremiyoruz kapesite arttırın artık paramızla rezil oluyoruz resmen

Serve 1-2-3 girişler kısıtlıysa ya limit artırımı yapılsın ya da 4. server açılması talebimiz bulunmaktadır.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Yaklaşık 20dk dır s3 girmeyi bekliyorum, connecting yazısına bakmaktan sıkıldım, dizi açtım onu izliyorum. Tavsiye olunur.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    Quote Originally Posted by 4benjaminn View Post
    server 1 2 3 hic birine giremiyoruz kapesite arttırın artık paramızla rezil oluyoruz resmen
    sadece sirius değil (presizken) tamtamına 10 saat bekledim altarda giriş yapamadım :ASF:SADf sıkıldım sıkıntıdan bronz çektm şimdi 3.saatim bekliyorum muhtemelen dc yicem cünkü jr için a2 den çıkmış olmaları gerkeiyor ozaman biraz daha girebiliyorsunuz a:Sf.af kapisteyi niye arttırsın bizim gibi enayiler varken pre aluıyoruz arttırırlarsa almayız ki arttırmadıkları halde lag yapıyor oyun dc ediyor arttırsalar oynayamıcaz

Senior Member
    Nickname
    Disloyal
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)
    sadece diğer sunuculardan jr için gelen oyuncularla alakalı bir durum yok
    siriusta saat 20:00da sıra saymaya başlıyor
    s3 için ise öğlen 13:00gibi bile sıra sayıyor bir çözüm şart

Junior Member
    Quote Originally Posted by jasper56 View Post
    sadece diğer sunuculardan jr için gelen oyuncularla alakalı bir durum yok
    siriusta saat 20:00da sıra saymaya başlıyor
    s3 için ise öğlen 13:00gibi bile sıra sayıyor bir çözüm şart
    ben onu demedm s3 den s1 e jr ye girenler olduğunda biraz rahatlıyor son sunucular ama o durumdada sıra bekliyrouz diyorum ya altara bile presiz 10 saat bekledm olmadı pre cektm yine bekliyorum baya çok büyük sorun sunucu azlığı ama kapasiteyi arttırsalar busefer lagdan oynayamıcaksın adamlar bir işi tam yapmıyorki bir event bile geldiğinde hep buglu hep sorunlu sw açıyorlar açıldığı gün bircok adam ban yiyor neden cünkü L den item aktardıalr bunun sebebi onu düşünüp kapamamış olmalarıydı neyse yani bukadar yazı onların hep sorunlu iş yaptıkalrını söylüyor kapasite arttırsalar 100001 tane sorun olucağına eminim nebileym en büyük sorun lag olur gibi gleiyor cünkü altar 2 de bile şuan haraket edemiyoruz hep lag var ama iş yok iş