Results 1 to 5 of 5

Post Raporlama Hakkında

pm:

sirius1

slotunu elinden aldığım için küfür etti sonra başıma "" pm li bir asas getirip farm yapmamam için bekçi tuttu

küfür için ksc linki:
    Last edited by GamesDepot; 02-17-2020 at 06:41 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Daha önce yazdığım kalıp mesajımı alıntı olarak paylaşıyorum.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Şikayet konularınızı Cheat Reports bölümüne yapmalısınız. Herkese açık forumun genel bölümlerinde bu tarz konu açmak yasaktır.

Uygun olmayan dil kullanımları gerçekleştiğinde tüm yazışmaların eklendiğine, görseli kırpmadan tam ekran olacak şekilde,

"-" tuşuna iki kere basarak oluşturulan KSC'de sağ altta sarı renkte tarih, saat bilgilerinin yer aldığına,

Sağ üstte sunucu isminin göründüğüne dikkat etmelisiniz. Print Screen ile ekran görüntüsü çekilmemelidir.

Eğer bunlara dikkat etmezsiniz raporlamanız değerlendirilmeye alınmayacaktır. Yazışmanın sadece ilgili kısmını alıp raporlama yapılmamalıdır. Tüm yazışmalar eklenmeli ki sohbetin nasıl geliştiği takip edilebilsin. Ortada bir kışkırtma da olabilir. CR bölümü yetkilisi ikilemde kaldığı durumlarda rapora işlem yapmayıp, daha net kanıtlarla yeniden rapor göndermenizi isteyebilir.

Bu nedenle lütfen raporlama kuralları neyse uyup ona göre CR'ye konuların açılması gerekmektedir.

Ek olarak, küfürlü konuşanlara oyun içi sessizlik cezası veriliyor ve her suç işlediğinde süresi katlanıyor. 3 gün, 7 gün, 15 gün, 30 gün ve süresiz sessizlik cezası uygulanmaktadır.

GamesDepot, basarili bir Rapor en fazla küc gün icerisinde sonuca ulasir ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HarleyQuiinn View Post
    GamesDepot, basarili bir Rapor en fazla küc gün icerisinde sonuca ulasir ?
    CR yoğunluğuna göre değişiyor. Bazen aynı gün içinde sonuçlanırken, bazen 2-3 gün sürebilir. Yapılan raporlama mutlaka Cheat Reports bölümüne yapılmalıdır ve açılan konu takip edilmelidir.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    CR yoğunluğuna göre değişiyor. Bazen aynı gün içinde sonuçlanırken, bazen 2-3 gün sürebilir. Yapılan raporlama mutlaka Cheat Reports bölümüne yapılmalıdır ve açılan konu takip edilmelidir.
    Evet, dogru yerde actim.

Hatta Nebiros yanit bile verdi. Sunucuyu, Karakterin adini ve Isledigi Sucu onayladi. Gereginin yapilacagini söyledi. Fakat dünden beri bekliyorum.
    Bu sabah ayni kisi hala online di ve ayni sekilde hilesini kullaniyordu. Sabaha karsi da bir kac kisi banlandi oyundan gördüm fakat reportladigim sahsin nickini göremeyince biraz üzüldüm. Cezasini alacagina eminim. Vidyoda kullandigi illegal program cok belli. Gerekirse elimdeki diger vidyolarida gönderebilirim.

Rapor sistemine güvenimiz sonsuz.

Cevap icin tesekkür ederim.

Tags for this Thread