Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Exclamation Herkes bunu okusun walkry alan mağdur olmasin benim gibi!

Merhaba

Arkadaşlar walkry set aldım , kırdırırken bahamut adi altindakine tikladim ve şeffaf walkry verdi bana. ingilizce yazdığı için anlamadım. ayrıca test menüsünden test ettiğimde böyle bi walkrinin olmadığı zaten ortadaydı.

Kime sorsam herkes şaşırıyo ve kimse böyle bişeyin olduğunu bile bilmiyor.

Gerekli kişiler tarafından yardımcı olmalarını rica ediyorum. Yazık günah benim gibi kaç kişi var kim bilir.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bunda bişey yok ki transparan demek içi gösteren elbiseler için kullanılan bir kelime . Türkçe de sık karşılaşılan kelimelerden dikkat etmeniz lazımdı, ayrıca bu bug değil özellik ucuz olması da bundan dolayı zaten

Senior Member
    Burda oyunun bir hatası yok ama walkry gizleme seçeneği oyuna geldiği için transparan seçeneği kalkmalı minevradan.

Junior Member
    Quote Originally Posted by doltard_1 View Post
    Bunda bişey yok ki transparan demek içi gösteren elbiseler için kullanılan bir kelime . Türkçe de sık karşılaşılan kelimelerden dikkat etmeniz lazımdı, ayrıca bu bug değil özellik ucuz olması da bundan dolayı zaten
    ucuza almadim !

Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Burda oyunun bir hatası yok ama walkry gizleme seçeneği oyuna geldiği için transparan seçeneği kalkmalı minevradan.
    abi tam olarak demek istediğim bu. zaten. yazik günah. mağduriyetler neden sonuç vermiyo anlam veremiyorum bu oyunda. elin çini belki umursamıyo ama en azından türk destekçilerin bizim yanımızda olmasını isteriz.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Pus eşyalarının takası veya iadesi mümkün değildir. Keşke almadan önce böyle bir seçenek var, ne işe yarıyor ya da ben bahamut almak istiyorum diye sorabilirdiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    dostum bu iç çamaşırı gibi giyince iade edemiyorsun

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Transparent = şeffaf

bu walkry çeşidi parlayan kıyafetlerini göstermek isteyenlerin sürekli walkry görünürlüğünü aç kapa yapmamak için getirilmişti. Ayrıca Bahamut yazanın altındakine tıkladım diyorsun Bahamut yazana neden tıklamadın.