View Poll Results: Csw de Andream Base Haritaları Kapatılsın mı ?

Voters
15. You may not vote on this poll
  • Evet Kapatılsın

8 53.33%
  • Hayır Kapatılmasın

7 46.67%
Results 1 to 6 of 6
    Member Paylasmakyok's Avatar
    Nickname
    .
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Post Csw andream, ronark land base

Selamun aleykum Herkese.

Csw savası her hafta oldugunda base ve andream giriş kapanıyor bunun kadar sacma bir sistem varmı ?
    Andream oyuncular csw mı kazancak ?
    Base Oyuncular csw mı kazancak ?

Ben Söyleyim yüzde 1 ihtimalleri yokken bu haritalarda oynayan oyuncuların saati her hafta calınıyor boş boş gezıyoruz bu sistemi kapatın base ve andream harıtaları Lütfen Acılsın.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bana göre, son Csw güncellemesi geldiğinde eş zamanlı olarak bu haritaların kapanmamasının da ayarlanması gerekiyordu. Şu anda CSW'ye girecek kriterler belli ve bu kriterin dışındaki CSW'ye girmeyecek klanlar ve oyuncular için pk alanlarının açık olması gerekiyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Ufak bir hatırlatma geçtiğimiz haftalarda steam'e geçen güncelleme ile karakteri ardream, base veya cz bölgesinde bıraktığınızda oyundan çıkarsanız tekrar girdiğinizde mevcut ırkınızın town'unda tekrar doğuyorsunuz. Yakında bizede gelir büyük ihtimal

Nickname
    .
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Ufak bir hatırlatma geçtiğimiz haftalarda steam'e geçen güncelleme ile karakteri ardream, base veya cz bölgesinde bıraktığınızda oyundan çıkarsanız tekrar girdiğinizde mevcut ırkınızın town'unda tekrar doğuyorsunuz. Yakında bizede gelir büyük ihtimal
    şuan zaten öyle hocam characterın basede cıkarsan basede devam edebılıyorsun.
    Fakat ben maradonda bıraktıgımda gırmek ıstıyorum bunun ıcın açtım konuyu

Pot almaya ve saire bır seye gıttıgınde gırebılmemız lazım 1.5 saat beklemek mantıksız.

Nickname
    .
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Abi Böyle bir Saçmalık Olamaz ya oyunun tamamen rezilligi bu konuyu bizim açmamız mı gerekiyor bunu yetlkililerin düzeltmesi gerekmiyor mu ya?

Nickname
    .
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Andream , Ronark Land Base Characterleri Csw mi alabilecek ?
    Nasıl bi mantık ya Allah Aşkına kaç senedir oynuyorum bu konuyu kaç kere forumda gördüm bu tür konuyu bi güncelleme olmadı Bu Nedir Abi ya.