Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Server gitmesi.

Server gitmesi.

1 haftadir ara ara gidip geliyor bu ne oluyor acaba ögrenebilirmiyiz ? yine yatti charim bu nasıl iş ya kim karşilayacak bu zararları ?

Senior Member
    Nickname
    DOKUC
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    destek +++

Hiç kimsenin umrunda değiliz. Çıksın bir yetkili durumdan haberimiz var, çözmeye çalışıyoruz ve telafide yapacağız desin? Yoksa ilk başta dediğim geçerli.

Senior Member
    O zaman exp düşmesini kapatsınlar gerçekten gına geldi artık ya lagtan ya dc yüzünden ölmekten, bütün parti yatıyoruz ben o expi kaç saatte kasıyorum 8 kişinin o expi kasması belki de 1 gün sürüyor 1 günümüz hiç oldu.

Junior Member
    2000 tane mob kesiyorsun server gidiyor hop hepsi bosa gitmis geniesi hammeri vakti presi.Sorsan ülke altyapısı derler hindistanlı arkadasımla ptdeyim o da dc yedi.Gercekten acayip.Rezzerlar yağmur yagınca cıkan şemsiyeciler gibi geziyor ortalıkta biliyorlar herkez yatacak.Bi preye aylık 250 lira alıyorsanız azıcık hakkını verin.

yaw şunu bi çözün artık yada insanların giden expini karşılayın yüzde 6 düştüm 3 günde, exp kasarken exp düşüyorum bu işten bişey anlamadım ben .

Senior Member
    Asıl sorun resmi forumda muhattap bulamıyoruz. Kardeşim şu şu sebepten böyle oluyor. şunu çözmeye çalışıyoruz. yada mgame .... sorun olduğunu bildirdik onlarda ..... böyle dediler/cevap beklıyoruz. bu tarz bilgilendirme içerikli şeyler paylaşsınlar.

Senior Member
    reb4 um expye yattım o sinirlede 2inci kere kendim yattim brawo ntt

Artık bilgilendirme oda keyifleri olursa discorddan yapıyorlar Güncelleme bilgisi bile geçende discorddan yapılmıstı.

serverin gitmesi nedir bu Allah aşkına bi caostayken gidiyor sw bi expteyken gitti expe öldüm telafi istiyoruz kardeşim