Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 39 of 39
    Senior Member
    normal mmorpgler: insanlar sevdikleri jobları oynar
    mgame-nttgame usko: WarriorKO

Junior Member
    Server
    KO -> Ares
    Sadece demage mi hiçbir Stun özelliği de yok artık mage de 5 skillden ice'den Lr'den biri mi tutmaz :: Eskiden de full warriorlarla vs atıyordum gayet tutuyordu karşı tarafta zevk alıyordu bende alıyordum geçen vs attık arkadaşla 1 tane bile tutmuyor artık stun. 80 Vampiric Fire de kaldırılmış Lure'de düzeltilmemiş amaç nedir ? Oyuna kötülük yap diye bir ekip kursak sizin yaptığınızı yapamaz emin olun. Joblardan biri giderse tüm oyun gider görüldüğü gbi sayenizde
    Last edited by Huares; 02-18-2020 at 09:55 AM.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Bakin konuşanların bir çoğu cahil sanırım. Ben sayılı asas partilerden birinde her akşam pk atan biriyim . Her akşam 2 scde 3 5 k arası np kasarken, aynı kayeler 9 10 k np kasıyor tek party. Gerçekten neyi konusuyorsunuz

Junior Member
    Server
    KO -> Ares
    Quote Originally Posted by burakonemm94 View Post
    Bakin konuşanların bir çoğu cahil sanırım. Ben sayılı asas partilerden birinde her akşam pk atan biriyim . Her akşam 2 scde 3 5 k arası np kasarken, aynı kayeler 9 10 k np kasıyor tek party. Gerçekten neyi konusuyorsunuz
    knks sonuç odakladı düşünme u ya bastığımda 1M np yazmasın 750k yazsın örneğin ne olacak sanki önemli olan oyundan keyif almak sen şuan örneğin Mage ile vs atma keyfini yaşayamıyorsun Lr arada bir tutsa örneğin 5-6 staff vuruşunda bir kere ya 10 vs atsak senle 6-4 7-3 alırsın vsyi mesela ama ikimizde zevk alırız şuan senle vs atmaya kalkalım ikimizde keyif alamayız 10 saniyede biter vs. olaya biraz böyle bakıyorum ben mage güçsüz warrior güçlü vs şeklinde değil. Elbette asas mageyi yer warrior da yer teke tek. yesin zaten sorun o değil ki 80 vampiriğini stununu niye kaldırıyorsun ben işin orasındayım. 10M npli magem var zevk yok oyunda solo hiçbir şey yapılmıyor yahu lureyi bile kaldırdılar eskiden DS dönüyorduk ne güzel şimdi moblar skil yeyince kaçıyor yani asla sonuç odaklı düşünmüyorum oyunun keyfini kaçıran hamlelere kızıyorum.

Banned
    Mgame iletildi mgame umursamadı. Demekki yeterli olmamış oyuncular bir olup mgame bizi umursaması için ne yapabiliriz ?

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GrandBugsBunnyyy View Post
    eskiye göre warrior- mage dengesi undy sc ve red potun kalkmasıyla daha güzel bir hale getirildi zaten
    sorun sadece warrior-mage kıyaslamasında değil ki,

warrior karakteri oyundaki en yüksek defansa, en yüksek can değerine sahip.

kalkan takabiliyor ve kalkan taktığında "pasif" skillerin etkisiyle hem defans hemde zaten yüksek olan resist değerleri daha da yükseliyor.

evet pek çok oyunda yakın dövüş karakteri olduğu için bu şekilde defansif özellikleri olması normal zaten olmalı. fakat sahip olduğu atak gücü, kaçma-saldırma mekaniği olarak diğer sınıflara karşı dengesizlik yaratan ve "tanky" karaktere mobilite kazandıran ve nispeten seri kullanılabilen "descent" skilinin etkisi de var.

warrior yukarıda saydığım defansif özelliklerin yanında, sekme şansı olmayan, hasar aralığı neredeyse olmayan birbirine çok yakın değerlerde seri seri hasar verebilen, hareket halinde atak skillerinin tümünü kullanabilen, "yere vurma" dediğimiz alan skilleri ile yüksek hasarlar çıkartabilen bir sınıf.

kendine basa bildiği regen yani hp booster ve diğer avantaje skillerini saymıyorum.

scorpion scythe gibi aptal bir itemin cz-farm bölgelerinde sağladığı muazzam avantajı saymıyorum.

alan skillerinde herhangi bir animasyon olmaması ve hareket halinde alan vurulabilmesini saymıyorum.

! oyunda yıllardır warrior bazlı hazırlanmış itemleri saymıyorum.

*iron neck takan warrior hem str hem hp kazanırken, asas-okçu ve magelerin dex-mp kazanması için "seve seve" draki pendant alması gerekli.

*string of skulls itemine bakıyorsunuz, hem anti def veriyor hem str, hem hp hemde defans veriyor, yetmez gibi ice resist kazanıyor.

* ap yüzük deseniz. gidin elf ringle diamond ringi bir kıyas edin. full atak bonus alınabilecek yüzükte rogueler bu yüzüğü taksa kağıt olurken warriorlarımız hem defans hemde lr resist kazanıyorlar.

->Yani paşa warriorlar anti defi alırken ne ataklarından nede hp değerlerinden feragat ederken diğer sınıflar anti def taktıkları zaman atak güçlerinden mecburen feragat etmek zorundalar. böyle bir saçmalığı başka bir oyunda göremezsiniz.

Warrior sınıfı şuan öyle bir dizayn edilmişki, "bas kardeşim sclerini, arkanda da bir tane cc alacak karakter olursa alayına mermi" minvalinde hazırlanmış.

sadece pvp değil, pve yönündende neredeyse en üstün sınıf. oyunun en değerli farm haritalarında yine en avantajlı ve en işlevsel sınıf.

vır vır işte yazsak sayfalar oluyor.

bu oyunu 10-15 yıldır oynayan insanlar var, sınıfların eski dengelerinide biliyoruz. Atack warrior döneminide, isim tutmayıda, scream-leg cut kovalamayıda, sürüden ayrılan warriorun ölmesinide gördük yaşadık. Bu dönemi yaşamış pek çok insanada -kendisi de warrior oynasa dahi- mevcut düzen rahatsız edici geliyor.

welcome to warrior online.

hai...
    Last edited by Thapseus; 02-18-2020 at 11:53 AM.
    https://forum.nttgame.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=1436216&dateline=1563  822588

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Aylarca buraya sayfalarca mesaj yazdık, warrior alan skillerine efekt gelsin dedik, sağolsun mgame sesimizi duydu ve skilleri eskisinden daha iyi yaptı. Hedef tut bas skill'e. koşa koşa alan at. Tabi bi de koşarken alan atınca dark knight spear ile krowaz silahın varsa patlasın. Garibim mage de 1 k deff 9 k hp ile dua ede ede nova atsın. Kendi deff'ini düşüren Krowaz silahı da alan skillerinde patlamasın bile. Bir de mage o kadar güçlüymüş gibi aztec silahı da nerf yesin fsdlşkdsfklşfsdlşk Neresinden tutarsan tut 10 numara hareket.
    Onu Warriorlar çok istedi Bizde destek verdik

Eski haliyle Eco Vuramıyorlardı.
    Bu da bir haksız kazanç sağlıyordu. Bu işi iyi yapan adam çatır çatır saydırıyorken. Başkaları Fail verdiriyordu.
    Çatır çatır yapan adamlar, Mage konularına gelip;
    Çektim Manayı Vur Novayı heluhuluu kuluu kullu guuu
    Des At Vurrrr ayayı yerde türü alaycı yorumlar atıyordu.

Şimdi o tür yorum atan, Mage Oyuncularını sanki Dünya Dışından gelmiş gibi dışlayan, Warriorlar. ECO dan şikayetçi olmaya başladı. Çünkü eskiden zararı sadece Magelere ve Güzelliği Skili Kullanabilene idi. Şimdi mesele şu oldu; Ortada bir Güzellik varsa buyursun herkes tatsın. Ortada bir güzellik varda Kirletiliyorsa herkes kirletsin ki; Bir temizleyen çıkar elbet. Yani zararı herkes görsün, onun için şimdiki efek bizim kârımıza olacak eskiden sadece Mageler şikayetçi idi olmuyordu. Şimdi baksınlar Eco nun tadına
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Aylarca buraya sayfalarca mesaj yazdık, warrior alan skillerine efekt gelsin dedik, sağolsun mgame sesimizi duydu ve skilleri eskisinden daha iyi yaptı. Hedef tut bas skill'e. koşa koşa alan at. Tabi bi de koşarken alan atınca dark knight spear ile krowaz silahın varsa patlasın. Garibim mage de 1 k deff 9 k hp ile dua ede ede nova atsın. Kendi deff'ini düşüren Krowaz silahı da alan skillerinde patlamasın bile. Bir de mage o kadar güçlüymüş gibi aztec silahı da nerf yesin fsdlşkdsfklşfsdlşk Neresinden tutarsan tut 10 numara hareket.
    Son derece haklı bir yorum, gel gör ki bide yeni sunucu olan " Sirius " serverında olunca daha da açıklı bir hal alıyor durum.. En baba kıyafet rons set 8 oda çok sınırlı, elde etmek istesen bile edemiyorsun.. Hal böyle olunca defansta sürünüyor ve hiçbir şekilde abartı damageye dayanamıyorsun..

Yetkililerin sesimiz olup konuyu bir yere getirmesi lazım artık, WarriorKO kabak tadı vermeye başladı..

Senior Member
    warrior i, warrior partiye tormentli 3.5k vuruyor ve sadece tek 1 warrior tek 1 skill 5x warrior topla diğer skilleri söylemiyorum canlı yayınlar veya pk movie'lere bakın tor düştü descent ol vur yere warrior pt warrior pt ye tek atarken diğer partiler nasıl ayakta durabilir?
    WarriorKO oldu bu oyun artık, değişime uğramadığı sürece oynamayın boşuna çünki bu konu ilk değil ve son da olmayacak, iplenmiyoruz nokta.