Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 24 of 24
    Quote Originally Posted by IFrancoise View Post
    Bu sorunu yapımcı firmaya bildirseniz nasıl olur ? Acil düzeltilmesi gereken bir konu .Suistimal hat safhada .
    bak şimdi sana olan birşey söyliyim zamanında cz chat bugluydu buralarda düzelsin artık diye yalvardık falan bir insan evladı dayanamayıp dedi sorunun farkındayız yapımcıya ilettik bu yazıdan 1,5 2 yıl sonra düzeldi bakın görev bugu diyorum yani yeni birşey değil eskiden düzgün çalışan şeyi yine düzgün çalıştırın dedik 1,5 2 yıl a yakın bir süre geçti anca düzeldi siz yeni bir olay istiyorsunuz siz düşünün nezaman gelir

Senior Member
    Ben Herşeyin random olmasından yanayım utc ve ftlerin , jr ve bdw adam sayısına göre belirleniyor sonuçta 2ırk kapısıyor ona lafım yok.
    ama Utcler, ve Ftler random olmalı aynı jr gibi 10dk önceden npcden kayıt yaptırıp içeri sistemin belirledigi rast gele kişileri almalı buna en son tıklayanda dahil böylelikle herkezin girmek için bir şansı olur. Diceksiniz ki 40 tane pcsi olanların işine yarar. öyle bir sistem yapılacakki bazıları içeri np sıralamasına göre alsın diyor adam gider npt yapar hile hurdayla gene girer o içeri oyüzden ona gerek yok atıyorum 10dk sonunda sistem 1000kişiden 200 kişi belirledi. o belirlenen 200 kişiye aynı anda içeri girmek için ekranlarında kod çıkıcak kodun uzunluguna göre 3 5 sn süre verilcek yani çoklu girişlerin önüne geçilecek. Böyle bir sistem yapılırsa çok iyi olur. ama imkansız gibi.

Senior Member
    Ft random olsa keşke sadece mageler mavi kutu alıyor

Senior Member IFrancoise's Avatar
    Bir çözüm lütfen saniyede macro mause ile 400 kere tıklayıp gırıyorlar yazık günah ya.