Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Post Macrodan hapse düşen atack block yesin

Makro kullanan kişileri 2-3 gündür sürekli olarak report etmekteyim.. attığım crlerin bir kısmı gözden kaçıyor olsa gerek orası aynı bir mesele fakat işlem almış kişilerin yani hepse düşmüş veyahutta belirli süre banlanan kişilerin cezaları bitince hemen aynı slota makro açarak devam ettiğini gördüm. hapis olayının yeterli olmadığını cezaların daha caydırıcı olmasını talep ediyorum.

Örneğin ;

ceza alan kişinin 3 gün atak blok yesin yani karakteri atak yapamasın canavar kesemez duruma gelsin skill barı kitlenebilir
    hapisten çıkardıktan sonra böyle bir durum olması zannımca etkili olabilir.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IUKO46 View Post
    Makro kullanan kişileri 2-3 gündür sürekli olarak report etmekteyim.. attığım crlerin bir kısmı gözden kaçıyor olsa gerek orası aynı bir mesele fakat işlem almış kişilerin yani hepse düşmüş veyahutta belirli süre banlanan kişilerin cezaları bitince hemen aynı slota makro açarak devam ettiğini gördüm. hapis olayının yeterli olmadığını cezaların daha caydırıcı olmasını talep ediyorum.

Örneğin ;

ceza alan kişinin 3 gün atak blok yesin yani karakteri atak yapamasın canavar kesemez duruma gelsin skill barı kitlenebilir
    Kardeşim süper bir fikir öneri.
    Gönülden desteklerim.
    Fakat biz öneririz onlar yapmazlar.
    15 Yıldır böyle gelmiş böyle gider..
    Yoksa gitmezmi.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    hapse düşenlerin preleri sıfırlansın evlerine ateşler düşsün expe ölsünler

Maalesef

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Adlında macrodan hapse düşen ID e atak blok atılsa 3/5 gün 1 hafta bu yönetim içide iyi olur.
    Misal o çar kompla kapalı olacğından adam mecbur yeni bir çar açıcak ve en azından 400 keş + pre fln çekecek.
    Seri seri 400 keş satılır.

Junior Member
    Yapıştır anam yapıştıırrr
    3 gün sonra hapise düşüp attack block yediğinizde vay yönetim ne kadar kötü diye ağlarsınız

hüğğğğğğğğğğ2

Konu gÜnceldİr oylama aÇilsin talep edİyorum

Junior Member
    Quote Originally Posted by IUKO46 View Post

Örneğin ;

bu güzel önerinn için tebrik eder yöneticilerin hiçbirşey yapmayacağını söylerim konu için teşekkürler iyi günler

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    evet atack blockluyken jr falan girsinler ekstra kanser olalım mantıklı.

Junior Member
    Quote Originally Posted by okandaldandala View Post
    evet atack blockluyken jr falan girsinler ekstra kanser olalım mantıklı.
    bence macro = oyuna girme yasağı
    olması gerekirken hapise atıyorlar adam ordanda 800 cash e çıkıp macro ile 1 günde 2000 cash kasıp sonra yine girip yine çıkabiliyor çok zor değil altarda olmuş gb 70 elma değerinde sen gidip bu adamı her hafta hapse atsan ne olcak AS:FSD:Gas. adam zaetn 60 elmayı rahat çıkarabiliyor yemin ediyor dolarla etkileşimli olup dolardan etkilenmeyen tek oyun bu oyun he

Tags for this Thread