Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member

Sinir Hastası Oldum...

Mage olarak draki kulesini yaparken 4 - 4 ünde o keçiler midir nedir onlarda sinir hastası oldum artık. Her gün düzenli olarak mage ile exp kasmak için giriyorum her gün düzenli olarak 4 - 4 e geldiğimde sinirlerim alt üst oluyor. Bilgilendirilmek istiyorum.

Bu konu bir bug olarak görülüyor mu?

Bug olarak görülüyorsa fixlenmesi konusunda mgame e bir bildirim yapıldı mı?

Yapıldıysa bildrim ne zaman yapıldı? Mgame nasıl bir cevap verdi?

Not:Bildirim yapılıp geri dönüş alınmadıysa tekrar bildirim yapılmasını rica ediyorum.
    Last edited by sempatikpotcu67; 02-14-2020 at 05:36 AM.

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    geçmiş olsun

Bug değil. Uzaktan vurabiliyorlar ve dolayısı ile magenin elini düşürüyorlar. Diplerine girip failed vermeyen skiller ile öldürmeye devam.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Bug değil. Uzaktan vurabiliyorlar ve dolayısı ile magenin elini düşürüyorlar. Diplerine girip failed vermeyen skiller ile öldürmeye devam.
    Sorunum el düşmesi değil. Nova atıyorum oldukları yerde duruyorlar. 3 4 nova atıyorum canları hep aynı. Oldukları yerde aldıkları hasarları sıfırlıyorlar.

Benim merak ettiğim bunun bug olarak bildirilip bildirilmediği bildirildiyse ne cevap verildiği... Mod veya GM arkadaşlardan bilgi bekliyorum bakalım. Daha önce açılmış bir konu varsa bilgi alabileceğim oraya yönlendirseler de olur.

Quote Originally Posted by sempatikpotcu67 View Post
    Sorunum el düşmesi değil. Nova atıyorum oldukları yerde duruyorlar. 3 4 nova atıyorum canları hep aynı. Oldukları yerde aldıkları hasarları sıfırlıyorlar.

Benim merak ettiğim bunun bug olarak bildirilip bildirilmediği bildirildiyse ne cevap verildiği... Mod veya GM arkadaşlardan bilgi bekliyorum bakalım. Daha önce açılmış bir konu varsa bilgi alabileceğim oraya yönlendirseler de olur.
    Evet o bencede bir bug. Video ile bug reporta bildir diyeceğim ama zaten nttgamede çalışan yetkililerin hepsi bunu biliyordur. Düzeltirmek isteseler çoktan düzeltilirdi. Video almaya gerek yok yani ama yinede sen bilirsin.

Senior Member Nyanja's Avatar
    Uzaktan skill attığında canları inmiyor yada inmiş gibi görünüp fulleniyor. Draki'nin tamamında aynı sorun var. Mage ile oynarken alan skilleri ile tüm moblara tek atmadıkça sinir bozucu halde map ın diğer ucundan atak yapıp elini kırıyorlar. Hera ts ve full pus girersen anca o zaman rahat ediyorsun. El kırma olayının azalması veya kalkması lazım yada mobların atak aralığı azalması lazım, en çok zorlanan mage oluyor draki de.

Quote Originally Posted by nyanja View Post
    uzaktan skill attığında canları inmiyor yada inmiş gibi görünüp fulleniyor. Draki'nin tamamında aynı sorun var. Mage ile oynarken alan skilleri ile tüm moblara tek atmadıkça sinir bozucu halde map ın diğer ucundan atak yapıp elini kırıyorlar. Hera ts ve full pus girersen anca o zaman rahat ediyorsun. El kırma olayının azalması veya kalkması lazım yada mobların atak aralığı azalması lazım, en çok zorlanan mage oluyor draki de.
    hera ts ve puslada(pusun zaten faydasi yok) ayni sorun var. Hatta 4 - 4 ten baska odalardada(3-4 arasi tÜm odalar) oda geÇİŞİnde serİ nova atarsan hera oldugu icin ikinci novada yine sifirlama yapiyor, odalar 4 - 4 gİbİ davraniyor. Eskİden herali ve herasiz gİrİŞİmde cİddİ fark olurdu artik hera kullanmiyorum bİle.

Junior Member
    Quote Originally Posted by sempatikpotcu67 View Post
    Mage olarak draki kulesini yaparken 4 - 4 ünde o keçiler midir nedir onlarda sinir hastası oldum artık. Her gün düzenli olarak mage ile exp kasmak için giriyorum her gün düzenli olarak 4 - 4 e geldiğimde sinirlerim alt üst oluyor. Bilgilendirilmek istiyorum.

Bu konu bir bug olarak görülüyor mu?

Bug olarak görülüyorsa fixlenmesi konusunda mgame e bir bildirim yapıldı mı?

Yapıldıysa bildrim ne zaman yapıldı? Mgame nasıl bir cevap verdi?

Not:Bildirim yapılıp geri dönüş alınmadıysa tekrar bildirim yapılmasını rica ediyorum.
    senin gene levelin yüksek alt seviyelerde gir bak drakiye ne oluyor troll blood kadar saçma bişi yok şu drakide draki kulesi tam bir bug kulesi başka bişi değil uzaktan vurmalarını anlarımda mob ölünce 1 erkez vurup bırakıyor gerçi 3 4 tane vurunca mage ölüyor ama geçmiş olsun şimdiden 1 coin buy pazarı bile birkaç yılda düzeltilmişti oyüzden çok ses çıkardığınzda bile duymuyorlar

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Kendilerine Tina Turner'lar diyorum, feci benziyorlar çünkü. Bu arkadaşların 897987 metreden vurması başlı başına hata zaten. Knight içinde başka yaratık yok o kadar uzaktan vuran. Yerinde sabitlenmiş hareket etmiyor. Atak uzaklığı az bir şey düşürülecek ve hareketlendirilecek, sorun çözülecek.

Simply the best
    Last edited by NocturnalCreature; 02-18-2020 at 12:59 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    güncel yazınca mesajlar siliniyor. sanırım sorularıma yanıt bekliyorum yazınca silinmez...