öncelıkle selamlar değerli oyun yöneticisi 8 şubat tarihinde oyundayken tanımadığım bir oyuncu tarafından pm geldı etkınlıkten ne ödül aldıgımı sordu bende bılgım olmadıgını soyleıdm oda ben senı yonlendırırım dıyerek ntt game nın resmi sitesine yonlendirdi beni ve ntt gamenın resmi sitesındekı facebok hesabına tıklamam gerektıgını söyledı etkınlıkten yararlanabılmem için ntt gamenın resmi facebook sayfasına geçtiğimde orda sizin resmi faceboo adresınızden paylasılan bır resım vardı o resmin altında bır lınk vardı profıl resmi ntt game logosuydu bende şüpe uyandırmadı oyuzden tıkladım lınke ve sonucunda hesabım hacklenmıs oldu sonucunda size ticket attım ılgılı ve alakalı destek ekıbı hesabımı yenı bır e mail üzerinden bana tekrar verdiler ve ben şifre sıfırlayıp oyuna gırdıgımde çarımın uzerınde hiç item yoktu gb yükledım tekrardan martadonda item aldım derken 10 dk sonra hesabım dc oldu ve nıhayetınde gırmeye çalıştım hesabıma erişim saglayamadım şifremi unuttum bölümüne girdiğimde e posta adresinin değişmiş olduğuunu gördüm ve yenıden ntt game ye ticket attım sonucunda bana siz tarafınızdan şöyle bir mesaj geldi... Bahsi gecen hesap ile alakalı olarak daha önc gönderilen biletlerde aidiyet bilgileri tarafımızca onaylanmış ve gerekli değişiklikler gerceklestırılmıstır talep etmiş oldugunuz işlem her hesap için sadece bir defa gerçekleştirile bilmekedir .bu sebepten dolayı ne yazıkkı size yardımcı olunamamaktadır . sizden gelen mesaj içeriği bu yondeydı. benim sizden ricam isteğim bu oyun bizim çocukluk donemızden bize miras niteliğindedir bana yapılan bu saldırılar benı oyundan sogutma aşamasına getırdı yaptıgım onca harcama onca emek hiç oldu benım sızlerden ısteğim hesabımın bana geri verilmesidir bana verilmiyorda bile banlanıp erişime kapatılmasıdır hesabıma almış oldugum esn kodları hepsi mevcuttur siz değerli oyun yetkililerinin insiyatifine sunuyorum bana emeklerımı lütfen geri verin ve ayrıca siber suçlara da suç duyurusunda bulundum inşallah çözecekler heabımın nicki ..Neuschwanteinz..