Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 47
    ne gerek var ? kal içerde kardeşim magenin işi ne hamallık ? okçu ile perili 5.30 dakikada cıkabilirsin sağlam itemin var ise hatta 5 dakika bile sürer ama magesin mageyiz biz çile çekmek zorundayım gidip bosu kesip çıkmak zorundayız.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Mage için Monster stonede exp kasmak zulüm
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by xClarkKent View Post
    Mage için Monster stonede exp kasmak zulüm
    Magelerin %90'ı Son bosu kesip cıkıyor Zor birşey degil bence Ben umutluyum ya konu Bir yetkili gelene kadar güncel tutmaya calışcam
    Türk Milletinin Karekteri Yüksektir
    Türk Milleti Çalışkandır
    Türk Milleti Zekidir
    Ne Mutlu Türküm Diyene

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Magenin Atak ve Rangesini düzelttirsinler. Ben Çözüm istemiyorum. Gereken/Aslı/Esası neyse o olmalı.

+7 MP Rons Set yaptım.
    5x12 MP + 10 MP bonus öyle ha babam bir artış olmadı. Hortumu Kelepçelemişler/Topuklarıyla basmışlar istediğini yap nafile.. O Atak/Damage artmıyor. +7 Krowaz Staf zaten ölü item, +8 de ölüden hallice, +9 da ideal seviyeye ulaşırdı eskiden. Şimdi bu düşüşten sonra +9 Krowazda bir işe yaramıyordur.

Birde şu var. Mageye 81 Point basılıyor. Flame Skiline 81 point Birazdan resim atarım belki belkide atmam. Mage konuları bunaltıcı olmaya başladı. Değişen bişey yok boş beleş yazıp duruyoruz.

Last edited by LastDitchStand; 02-21-2020 at 04:12 PM.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

destekliyoruz, umarım düzelir

old mp takı seti, +8 quest staf, +7 mp basılı linen set ile 8 dk de çıkıyorum mobları 72 stafı ile kesiyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by StandardChartered View Post
    old mp takı seti, +8 quest staf, +7 mp basılı linen set ile 8 dk de çıkıyorum mobları 72 stafı ile kesiyorum.
    Bu magenin msde aşırı zorlandığı gerçeğini değiştirmiyor çoğu kiş 15dkdan önce bitiremiyor..

Senior Member
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Magenin Atak ve Rangesini düzelttirsinler. Ben Çözüm istemiyorum. Gereken/Aslı/Esası neyse o olmalı.

+7 MP Rons Set yaptım.
    5x12 MP + 10 MP bonus öyle ha babam bir artış olmadı. Hortumu Kelepçelemişler/Topuklarıyla basmışlar istediğini yap nafile.. O Atak/Damage artmıyor. +7 Krowaz Staf zaten ölü item, +8 de ölüden hallice, +9 da ideal seviyeye ulaşırdı eskiden. Şimdi bu düşüşten sonra +9 Krowazda bir işe yaramıyordur.

Birde şu var. Mageye 81 Point basılıyor. Flame Skiline 81 point Birazdan resim atarım belki belkide atmam. Mage konuları bunaltıcı olmaya başladı. Değişen bişey yok boş beleş yazıp duruyoruz.

Ben anlamıyorum pkda zaten mp etkili olmadı hiçbir zaman çok fazla . Ama canavarlara karşı da mı mp bonuusn etkısını kısmıslar cidden anlamıyorum ben de denedim geçen gün mp set takıp damage arttı ama çok çok az gülünç farkla ..

Senior Member
    Nickname
    DOKUC
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    JR'de de 5k vururken okcular varriorlar 700-1000 arası vuruyor ufak bir dipnot dengeleme gelecekse bunuda göz önüne alalım.

Junior Member
    72 lvl paper mage ile 28 dkda bitirdim düzeltin artık şu sorunu ne kadar zor olabilir düzeltmek