Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Exclamation Server da adam sıkıntısı

Selam arkadaşlar ya oyunda oynuyorum ama servda toplam 500 kişi var bunun 100 aktif bdw ler boş geçiyor. Jr ye giren adam sayisi bile 100 geçmiyor bu konuyla ilgili bir çalişmaniz varmi serverlarin birleşmesi gib...
    Server durumlarina bakiyorum olympia en boşu... Birde yeni oyuncu adam ics si yok olympiaya direk giremiyor ics olmadan yeni char actigin zaman olympia ics al diyor ares diez giriş serbest bunun lada alakali server boş olabilir..
    Bilginlendirmenizi bekliyorum sayin moderatör
    Last edited by GamesDepot; 06-22-2020 at 11:41 PM.

Olympia ve Gordion birleşmeli... Hiç bir etkinliğe katılma olmuyor acilen çözüm şart.

Junior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    olympiada pk attığını düşünmüyorum. Sadece jr ft bdw kovaladıgını düşünüyorum. İyi hoş da bunları yapacaksan yeni serverlara geçebilirsin. Şu anda olympianın pk sı son 6-7 ayın zirvesinde 1 haftadır efsane pk var. Gece jrlerine 200-200 tıklama oluyor. Olympia bi serverla birleşecekse bu destan olmalı. Ya da 1 sene sonra yeni serverlardan biriyle birleşebilir. Olympia şu anda en ucuz server başlamak isteyen adam uzun vadeli,günde 2 saat pk atıp çıkayım kafasında olan adam olympiada aradığı zevki kat kat alır. Tabi senin gibi bdw den kırmızı kutu jr den silver almaya çalışan oyuncu için iyi bir seçim değil olympia.

Quote Originally Posted by mastikaaa3365 View Post
    olympiada pk attığını düşünmüyorum. Sadece jr ft bdw kovaladıgını düşünüyorum. İyi hoş da bunları yapacaksan yeni serverlara geçebilirsin. Şu anda olympianın pk sı son 6-7 ayın zirvesinde 1 haftadır efsane pk var. Gece jrlerine 200-200 tıklama oluyor. Olympia bi serverla birleşecekse bu destan olmalı. Ya da 1 sene sonra yeni serverlardan biriyle birleşebilir. Olympia şu anda en ucuz server başlamak isteyen adam uzun vadeli,günde 2 saat pk atıp çıkayım kafasında olan adam olympiada aradığı zevki kat kat alır. Tabi senin gibi bdw den kırmızı kutu jr den silver almaya çalışan oyuncu için iyi bir seçim değil olympia.
    sevgİlİ kardeŞİm olimpiada ben 2008 den berİ oynuyorum ve sorun benİm pk atacak kadar charimin İyİ olmamasi ve herkes te pk İtemlereİ yok oyun zengİn char fakİr char herkse hİtap etmekte sonucta ben oyunda bdw gİrdİgİmde 4 kİŞİ İle geÇİrmekten tek ben memnun degİlİm. Bu durumdan bİr cok arkadaŞ ŞİkayetÇİ oyunda sÜreklİ aktİfİm. Ama bu sorunun ÇÖzÜm bulunacakmi dİye soru sordum. Oynun ucuz olup olmamasi sorundegİl ben askerİ ucretle calisan İnsanim zevkİne bu oyunu yillardir oynuyorum.. Ve pk atacak İtemlerİm yok +5 reb chtİnlerle pk attigimi dÜŞÜn .. Ya sorunumuz cİdden bİr cok arkadas var İÇerde konustugum hepsİ bu durumdan ŞİkayetÇİ hepİmİz bİr gÜn serverin bİrleŞmesİnİ dİlİyoruz.. Yenİ serverda oynayacak olsam burda bu yaziyi yazmazdim. Saygilarla İyİ akŞamlar arkdaŞim

Senior Member
    destanla kesinlikle birleşmemeli çok aşırı item var olpiada destanın yararanı olmaz zararına olur yeni açılan svlerlede birleşemez onun için en uygunu gordion diye düşünüyorum.

Junior Member
    Bencede bİr ÇÖzÜm bulunmasi lazim bu duruma seeverda cİdden gÖrev yapma sikintisi yasiyoruz. Onu geÇtİm pazarda İtem satilmiyor.. +5 reverse raptoru koydum 4 gundur tezgahta 340 m den alan yok soranda yok :/ Şuanda eslanttayim orada boŞ sayilir RAPTORU ARKADAŞA VERDİM EN SONUNDA O SATSIN DİYE YORURLDUM ÇÜNKÜ
    Last edited by HULKSUP3RMAN; 02-25-2020 at 02:06 PM.

Junior Member
    Olİmpİya İnanilmaz boŞ server oldu ben manes'den gelme playerİm ancak 3 senedİr ayni serverda kesİntİsİz oynuyorm son olarak olİmpİya bİrleŞİmİnden Üzerİne 1 sene geÇtİĞİnİ gÖrerek sİzlere yazmak İstedİm oyunda İnanilmaz user kaybi var İtem yok denecek kadar az 3-5 pazarci borazanini ÖttÜrÜyor al alma oyna oynama herkes ekmeĞİnde user kesİnlİkle yok birakan birakana hİÇ bİr tadi kalmadi

Junior Member
    ne item satılıyor ne item alınıyor user sıkınsı var hemde cok o bir yana birde vergi sistemi pazarı iyice öldürdü bu serverde .

Birleştir rosetta Gordion gibi sw ile aç baseyide her serverdeki gibi herkes ağzının tadıyla oyun oynasın aldığımız Premiumlar puslar boşa gidiyor. sanırım bizde bırakma aşamasındayız bu gidişle

Junior Member
    Oyuncu sikintisi kesinlikle var sayi az