Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 32
    Member
    Nickname
    MeneLaus
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Gerçekten sıktınızz Artıkk :S:S:S Bi csw veya bifrost istiyoruzz yeni swlerde veya 2. swleri kapatın
    Bekarlık bilmem ne etkınlıgı ya bunlarlala ugraşmayın yeni sw lerde insanlar artık cz den sıkıldı farklı etkınlıkler arıyor :S

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Priest Prayer of God's power (kitap) verdiği hasar artışını düzenleyin üzerinde yazdığı gibi bir artış sağlamıyor ya çeviriyi düzeltin yada olması gerektiği gibi %50 arttırmasını sağlayın

piyasaya birebir benzeri oyunlar çıkmak için hazırlanırken yaptığınız bu sorumsuzluk kabul edilemez

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by lMenaLeus View Post
    Gerçekten sıktınızz Artıkk :S:S:S Bi csw veya bifrost istiyoruzz yeni swlerde veya 2. swleri kapatın
    Bekarlık bilmem ne etkınlıgı ya bunlarlala ugraşmayın yeni sw lerde insanlar artık cz den sıkıldı farklı etkınlıkler arıyor :S
    Bence gayet böyle iyi ben bile premium almıcaktım sırf csw krowaz bf gelmediği için premium aldım.Gelmesin daha o etkinlikler zaten serverin ömrünü kısaltıyor geldiği gibi krowaz içeride dışarıda ittifaklar olacak diğerleri sonra krowaz eşyaları karaborsa sonra kimse elde edemeyince ne olcak server bırakmalar olacak.

Bu etkinlikler ne kadar geç gelirse o kadar iyi bunu ne zaman anlıcaksınız.

Junior Member
    wing nerede kırdırılıyor.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Yine o etkinlik eklendi bu kaldırıldı hep böyle liste dolu olsun diye... Yine adam gibi güncelleme olmamış tarantula 100k dan 10k ya düşürülmüş kale sahipleri için üzücü tabikide. JR ye bir güncelleme bekliyorum kazandığımızda exp kaybına değecek ödüller verilirse oyuna tekrar başlayacağım şuan oynamıyorum...

yeni serverlarda etkinlik açmayi unuttunuz herhalde. 1 seneyi geçti artık hergün sc bas düz pk at gerçekten sıkıcı olmaya başladı. andream kalkanıyla 1 senedir priest oynuyoruz . zaten 1 seneyi geçti açılacagi tarihi verseniz ya bırakip başka server geçeriz yada diyelimki şu zaman gelicek bekleyelim. bu kadar belirsizlik bana çok saçma geliyor. neyin zaman gelecegini kimse bilmiyor.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Biz gereksiz materyallerin azaltılmasını talep ederken daha da çoğalması... Madem bu gereksiz materyaller eklendi, Inn Hostes'i 10 sayfa yapın bari. Bari bunu yapın.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Yine yetersiz, 15 gün bekliyoruz çoğu zaman daha fazla bekliyoruz hatta, biz bug çözümleri ve adaletli değişimler bekliyoruz, sw2 czler kapansın istiyoruz ...

Senior Member
    yine patates bir güncelleme :/

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    Biz gereksiz materyallerin azaltılmasını talep ederken daha da çoğalması... Madem bu gereksiz materyaller eklendi, Inn Hostes'i 10 sayfa yapın bari. Bari bunu yapın.
    yapılacak şey bellidir craft items adında bir çanta oluşturulur buraya sadece craft için kullanılan malzemeler koyulur hatta bunu yaparken bir de quest items diye bir çanta oluşturulur onun içine de quest için gerekli malzemeler koyulur gereksiz envanter yükü oyuncunun omuzlarından alınmış olur nasıl ki mage 35 54 57 için kağıtlar kaldırıldıysa nasıl ki korekoda ultimate bilmemne adında scrolların skill gibi kullanılması için bir güncellemeye gidildiyse aynı şekilde bu tarz şeylerin yapılması gereklidir bu kadar basittir yani ama nerede bunu yapacak veya yaptıracak kişi yada kişiler

Paspasla geç
    Last edited by weaswera; 02-13-2020 at 10:13 AM.