Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Shellerin çöp muamelesi görmesi

Eski bir KO oyuncusu olarak bir zamanlar uğruna şarkılar bestelediğimiz shellerin 10Klık taş için kırdırılması zoruma gitmeye başladı. Şu Mgame Sheller'e de tıpkı mythrillerde olduğu gibi ekstra bonus getiremez mi acaba? Atıyorum +7 Shell set tamamlandığında parça başı 2 ekstra stat point versin bari, bu ne böyle chitinler shellerden daha değerli oyunda bu durum bir miktar kalbimi kırıyor yani

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Sana katılıyorum. Ne yazık ki birçok serverda +9 olmadıkça zırhtan çok yakmalık muamelesi görüyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Haklısın kardeşim ben de oyundaki shellere bonus eklenmesi taraftarıyım, ama bu opsiyonel olabilir mesela oyuncu isterse ap ve resist bonus, isterse hp ve def bonus, gibi dişe dokunur şeyler ekleyebilse çok güzel olur.
    Last edited by BySTONEXX; 02-12-2020 at 06:33 PM.

Senior Member
    2006'da 70 cap ilk başladığımda shelli adam görünce zoom yapıp 10 dakika incelerdik, nereden nereye. Hiçbirşey yapılmasa bile sheller mid class ile basılmalı.

Geçen +8 Chitin set aldım Rogue, bir kaç gün sonra pazarda yine gezerken bir baktım ki neredeyse 8 chitin setler ile 8 shell set fiyatları aynı. Dedim yok artık bu kadarda olmaz. Çok haklısınız arkadaşlar :/

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    artık utc itemleri ile oynuyoruz
    dandik shellermi duygulandırdı seni

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Üstüne krowaz ve holy geldi, kıymetli olmasını beklemek yanlış olur.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Dedigin gibi 2 bonus verse ne degisecek ki en basiti 1m’lik kirmizi kutu black gem bile kirdirsan cikiyor shell vede ustune ustluk herkesdede olacagindan pek bir kiymet artisi olacagini sanmam evvel zamanda shell’ler zor bulundugu icin pahaliydi elde etmesi zordu tipki suanki krowaz veya holy armorlar gibi. O sebepten kiymetliydi suanda yaratiklardan rastgele bonuslu +7 shell bile cikabiliyor

Vede ayrica +1 sheller bile cok paraydi ama o zamanlarda da +7 shell pazara bile koyulmuyordu gb piyasasi daha ucuzdu ne kadar illegal olsa bile bug dupe vs. Daha fazlaydi

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    +11 set dizmiştim. pırıl pırıldı. çok şekildi. fakat +7 krowaz setin defi daha fazla. hp de set olunca fark etmiyor.
    Hayalim olan set şu an çöp. bir tek kolluğu işe yarıyor o da buglu set için.