Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member
    gaming center internet kafe yurt hepsi yalan cep telefonunla istediğin yerden bağlanırsın hemde paket yemez

Member Punch_34's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Ortak ağdan kullanıcılar sorumludur. Bilmediğiniz, güvenmediğiniz yerlerden girmenizi tavsiye etmiyoruz.
    böyle bir saçmalık olabilirmi?

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Bir hata olup olmadığını merak ederek detaylı bir inceleme yaptım, direkt olarak illegal hesap ile oyun içi takaslarınız var. Tesadüf olma ihtimalini ortadan kaldırıyor bu bilgi.
    Last edited by Patheoz; 02-19-2020 at 06:28 AM.

Member Punch_34's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Bir hata olup olmadığını merak ederek detaylı bir inceleme yaptım, direkt olarak illegal hesap ile oyun içi takaslarınız var. Tesadüf olma ihtimalini ortadan kaldırıyor bu bilgi.
    ilgilendiğin için teşekkür ederim. hangi karakterle nerde ne zaman oyun içi takas yapmışım onuda bilgilendirin sisteminiz şahane diyeceğim ayrıca çok tatlısın

Member Punch_34's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    ben böyle bir şeyi kabul etmiyorum tpt ile hiç bi zaman bir işim olmadı

Member Punch_34's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    kanıt istiyorum ne alınmış ne verilmiş. öyleyse eğer karakterimde full item olması lazım charda pot parası bile yoktu be tptciden para aktarıyor olsam kendi charımda para olur item olur charda içmeye pot yok pot girip akşam jr çıkışı gem kırıyorum sadece chaotic generator mü oluyor tpt

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Elimizdeki kayıtlardan aynı ip de aynı zamanda oyunda olduğunuzu ve illegal oyuncu ile aranızda takaslar olduğunu görüyoruz forum üzerinden size bir kanıt paylaşamam ama hayır benim bir ilgim yok diyorsanız müşteri hizmetleri bölümümüze bilet gönderebilirsiniz.

Member Punch_34's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Elimizdeki kayıtlardan aynı ip de aynı zamanda oyunda olduğunuzu ve illegal oyuncu ile aranızda takaslar olduğunu görüyoruz forum üzerinden size bir kanıt paylaşamam ama hayır benim bir ilgim yok diyorsanız müşteri hizmetleri bölümümüze bilet gönderebilirsiniz.
    3 defa gönderdim kendimi bir türlü haklı çıkartamıyorum

Senior Member
    diğer odada var olan illegalite akarken bulunduğu odada pazar yapan , akşam jr lerinde oyunu oynamayı hedefleyen kullanıcıları kanser eden , ve sonra bütün gün illegalik ile kastıklarını '' legal'' hesabına aktaran kullanıcı mı oluyor şimdi bu ?

Senior Member
    Nickname
    Disloyal
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (3)
    trade etkileşimi demiyor
    aktarım diyor
    eşya satın aldın diye değil açıklayamacağın nakit hesabına girdi diye ban yedin
    yani koxpersın hakettin