Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

İşe yaramayan silahlar ve zırhlar hakkında

İşe yaramayan silahlara ve zırhlara buff getirilse nasıl olur?

Shell armorları verdiği zırh oranına göre pek tercih edilmiyor bunun yerine Mythril seti daha çok tercih ediliyor.

Zırh değeri arttırılabilir set halinde +7 olduğunda +6 dex, str, mp, hp, int ve 10 flame/ice/glacier resisti verebilir vb.

Priest Bone Crasher, Bone Crasher, Blade Axe, Totamic Spear, Graham, Impact, Priest Impact, Defender of the Lord, Slayer gibi silahlar high class bus istediği için ve verdiği atağı diğerlerine göre az olduğu için hiç tercih edilmiyor.

Önerim bu silahlara upgrade yapmak için middle bus olarak değiştirilsin.

Glave : Bu silah şeklinden ötürü tercih edilmiyor değişiklik olursa güzel olur.

Totamic Club, Double Blade, Kukry, Durandal, Trident, Harpoon, Philum, Bone Cleaver vb. : bu silahların drobu yok veya atağı yüksek olmadığı için tercih edilmiyor veya görüntü olarak Glave gibi kötü olabilir (Haunga'dan düşen Bone Cleaver buna bir örnek)

Bu silahların ve zırhların dengelenmesi Ardream ve RLB gibi PK alanlarını hareketlendirir diye düşünüyorum görüşlerinizi almak isterim.

Banned
    Nickname
    VEGA - ExloveEx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BadBossTeamLeader
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Bende Shellere resist eklenmesi gerektiğini düşünüyorum.

shelllerin bonus eklenmiş hali zaten mythrill/dragon vs. Shell sete bonus eklenmesi saçma olur mythrill seti öldürür

Senior Member
    Shell sete bonus eklenirse chitin-fp set takan adam demez mi hani bana diye

Oyun kalıplaşmış artık, köklü değişiklikler mümkün değil bu oyunda..