Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

Rica Edicem Modorotörler Bilgi Verin

Yetkili arkadaşlar lütfen rica ediyorum, ben ayın 9'unda CR'ye konu açtım ve 13 adet ksc paylaştım. ve daha sonrasında bana yetkili tarafından gereği görüldüğünde ceza verilecektir denildi fakat daha sonra bugün akşam saatlerinde CR'den konu silindi ve bana hiçbir açıklama yapılmadı. Yani sonuç ne oldu suçlu bulundu mu bulunmadı mı ceza aldımı almadı mı bilinmiyor. Ve ben bu durumun sonucu öğrenmek için buraya konu açtım, bu konu da kaldırıldı. Peki yanlış anlamayın ben kötü niyetle ısrar etmiyorum, ben sonucu nereden öğreneceğim bana onu yazın sonra kapatın konuyu. Kime başvurayım nereye gideyim ben sonucu öğrenmek için ?
    Elimizde Sezar'ın Kılıcı Yüreğimizde Hz. İsa'nın Yüreği Biz Kimiz?... İdeal İnsan
    -.......

Junior Member
    Bu konuya güncelleme getirilmeli kesinlikle konu işleme alıınp kilitleniyor.İşlem sonucu hakkında bilgi verilse daha güzel olucak.

Senior Member Vrij's Avatar
    Normalde mod arkadaslar cevap yazarlardı, artık bıktılar sanırım ama hergün yeni uyelerin geldiğini düşünürsek, copy paste te olsa cevap vermek lazım.
    Ben bildiğim kadarıyla, İnşallah dogrudur yani,

1. adım, ilk bakan CR görevlisi yada modlardan biri de olabilir, şikayet degerlendirmeye uygunsa, yeterli deliliyse o yazılanı yazıyor.
    2. adım GMlerden ilgili bakıyor, sonuçlandırıyor ya da karar veremiyor. Nede olsa ban hapis vs. hassas bir konu yeterli delil lazım.
    Ve bildiğim 24 saat tutuyorlar sonra vaulta kaldırılıyor.
    Vaultu modlar göremiyormuş,
    GMlerin de vakti yok dogal olarak, peşine düşecek kadar.
    Forumun 2milyon üyesi var, yani oyunda 2milyon id açılmış demek. Kaçı aktif veya banlanmamış o ayrı bişi.

Ben normalde şikayet ediyorum, bakıyorum adam oyuna giriyor mu, yoksa banlanmış diye dşnyrm.
    Ama forumun özellklerinde, konuyu yazdıgın sayfanın altında, mailime bilgi yolla filan şıkları var, onlarla mailine bilgi yollatabilirsin.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Normalde mod arkadaslar cevap yazarlardı, artık bıktılar sanırım ama hergün yeni uyelerin geldiğini düşünürsek, copy paste te olsa cevap vermek lazım.
    Ben bildiğim kadarıyla, İnşallah dogrudur yani,

1. adım, ilk bakan CR görevlisi yada modlardan biri de olabilir, şikayet degerlendirmeye uygunsa, yeterli deliliyse o yazılanı yazıyor.
    2. adım GMlerden ilgili bakıyor, sonuçlandırıyor ya da karar veremiyor. Nede olsa ban hapis vs. hassas bir konu yeterli delil lazım.
    Ve bildiğim 24 saat tutuyorlar sonra vaulta kaldırılıyor.
    Vaultu modlar göremiyormuş,
    GMlerin de vakti yok dogal olarak, peşine düşecek kadar.
    Forumun 2milyon üyesi var, yani oyunda 2milyon id açılmış demek. Kaçı aktif veya banlanmamış o ayrı bişi.

Ben normalde şikayet ediyorum, bakıyorum adam oyuna giriyor mu, yoksa banlanmış diye dşnyrm.
    Ama forumun özellklerinde, konuyu yazdıgın sayfanın altında, mailime bilgi yolla filan şıkları var, onlarla mailine bilgi yollatabilirsin.
    mail olayını bilmiyordum.. ama şimdi iş işten geçti ya aynı konuyu tekrar CR'ye taşıyamam ki... yani ben 13 adet ksc attım daha nasıl ispatlayayım.. tüm herşeyi attım onlara yetersiz delil oluştuğunu sanmıyorum
    Elimizde Sezar'ın Kılıcı Yüreğimizde Hz. İsa'nın Yüreği Biz Kimiz?... İdeal İnsan
    -.......

Senior Member Vrij's Avatar
    Sorun ban ise kscler cok delil olmaz, ama küfür vs ise olabilir.
    Sen belki dogru dürüstsün ama, Gmler gunde binlerce acaip PS yapılmış KSC, korsan serverlerde alınmış videolar görüyolardır bilsen

Senior Member
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Sorun ban ise kscler cok delil olmaz, ama küfür vs ise olabilir.
    Sen belki dogru dürüstsün ama, Gmler gunde binlerce acaip PS yapılmış KSC, korsan serverlerde alınmış videolar görüyolardır bilsen
    yok koxp değildi şikayetim asılsız yere suçlanma idi bir oyuncu tarafından. karalama kötülenme hakaret içerikli şikayetti. yani yazışma
    -.......

Senior Member
    Guncel konu

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Cheat Reports bölümünde konunun cevaplanmadan silinmesi gibi bir durum söz konusu değildir.
    CR Bölüm görevlisi arkadaşların da imza bölümünde yazdığı gibi,

Konular her gece 23:00 civarında arşive taşınır.
    Arşiv bölümünü sizler göremezsiniz, bu yüzden lütfen konular arşive taşınmadan önce raporunuzu kontrol ediniz.

İyi forumlar.