Results 1 to 9 of 9
    Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Question Ringe Quest Silahı Koyma Tekrar Gelecek mi ?

Başlıkta belirttiğim gibi destanda +10 reb quest dagger bastım. Mage itemleriyle takaslayıp , mage oynamak istiyorum. Bu ringle 1 item aktarımı neden kalktı ? Gelecek mi bilgilendirebilir misiniz ?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Bir kaç yıl önce yapımcı firma kaldırdı bu özelliği şu an için gelip gelmeyeceği belli değildir. Geçtiğimiz yayında belki tekrar 1 eşyanın taşımanın gelebileceği söylenmişti ancak net bir bilgi yoktur.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Bir kaç yıl önce yapımcı firma kaldırdı bu özelliği şu an için gelip gelmeyeceği belli değildir. Geçtiğimiz yayında belki tekrar 1 eşyanın taşımanın gelebileceği söylenmişti ancak net bir bilgi yoktur.
    Trade edilemeyen eşyalar koyulmalı bence günlük görevden alınan armorlar weaponlar gibi en azından bir tane konulsun hep hayalini kurduğum quest ms9 lu bir çar alayım kendim upgrade edemiyorum

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Mithril' ler 200' er adet birikti bage koyduk daha ne yapacaz
    Getirin artık ringleyelim sonra 7th armorları dizeriz, ya da ss alalım bize L' den gönderin.
    Konunun takipçisiyim...

Senior Member
    Quote Originally Posted by 25EminDemirci25 View Post
    Trade edilemeyen eşyalar koyulmalı bence günlük görevden alınan armorlar weaponlar gibi en azından bir tane konulsun hep hayalini kurduğum quest ms9 lu bir çar alayım kendim upgrade edemiyorum
    valla kardeşim cok trina bus harcadım ben basamıyorum quest en azından tek bir silah konulabilsin basan adamsan satın alalım charı bugun varız yarın yokuz şu oyunu bırakmadan bi questle oynayalım.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    taşınması gerek arkadaş

Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bahsedilen levonun yayını ise baştan sona izledim öyle bir muhabbete denk gelemedim. Bir arkadaş dediği için baktım yayına. Levo sadece 10 günde 1 ms alabiliyoruz o da +6da yandı gibi bir şey söyledi. Questle ilgili olarak. Gelirse güzel olur , trade edilmeyen eşyalar için. Bir ara + 6 holy set yapmıştım rogue karakterime. 1 ay pazarda bekledim satılmadı itemler. Arkadaşlar çok kötü dediği için görüntüsüne bastım 1 parçası 7 oldu trinalı Aradan 6 gün geçti. İtemler buya eklendi. Destanda 5gb sellde 1 ay durup satamadığım eşyaların 6gbden buyu vardı Bu da ona dönmesin +11 rebe yakınca ringe atılma gelirse üzer. Şu an +8 mage krowaz set verebilcek arkadaşlar var sete. Mage oynamak istediğim için benim işime gelir bu şekilde satabiliyor olmam ringleyip.

Senior Member
    Koreko sunucusunda ring bastığın zaman komple karakter ringleniyor(itemlerin hepsi dahil) Uskoya gelmesi 1-2 sene alır fakat illaki gelir.

Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by O1Ezik View Post
    Koreko sunucusunda ring bastığın zaman komple karakter ringleniyor(itemlerin hepsi dahil) Uskoya gelmesi 1-2 sene alır fakat illaki gelir.
    Türkler pontus ring çok seal istiyor diye çarları hep pontuslu satıp suistimal etmişler. Seal alımı azalmış duyumlarıma göre O yüzden kalktı diyorlar. İşlerine gelmez bence o durum.