Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32
    Junior Member

Premiumlu bile sunucuda bekliyoruz

Premiumlu bile sunucularda bekliyoruz bunu sebebi nedir o zaman neden para veriyoruz

Junior Member
    Buna bi çözüm bulunması lazım internetimde sorun oluyor bazen zaten zar zor giriyorum sunucuya dc yiyince bide hepten gidiyor jr kaçırıyoruz sürekli

Senior Member
    Tıklım tıklım sunucuda oyanamak istiyoruz pre alıp sıra bekliyoruz

Junior Member
    Sirius serverine her ay düzenli olarak para vererek premium almama rağmen malesef 1 saatten fazla beklemek durumunda kalıyorum. Sayın NTT Game yöneticilerinin buna bir çözüm getirmeleri gerekmektedir. Server sayısını 3'den 5'e çıkartırlarsa bu sorunun bir nebzede olsa çözüleceğini düşünüyorum.

Lütfen konuyla ilgilenin.

Member Oni38's Avatar
    Nickname
    JRAVENNN
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by alman316336 View Post
    Sirius serverine her ay düzenli olarak para vererek premium almama rağmen malesef 1 saatten fazla beklemek durumunda kalıyorum. Sayın NTT Game yöneticilerinin buna bir çözüm getirmeleri gerekmektedir. Server sayısını 3'den 5'e çıkartırlarsa bu sorunun bir nebzede olsa çözüleceğini düşünüyorum.

Lütfen konuyla ilgilenin.
    Katılıyorum, destekliyorum. +++ Hatta eski sunuculara bile girmek imkansız!
    Last edited by Oni38; 01-30-2020 at 06:32 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by alman316336 View Post
    sirius serverine her ay düzenli olarak para vererek premium almama rağmen malesef 1 saatten fazla beklemek durumunda kalıyorum. Sayın ntt game yöneticilerinin buna bir çözüm getirmeleri gerekmektedir. Server sayısını 3'den 5'e çıkartırlarsa bu sorunun bir nebzede olsa çözüleceğini düşünüyorum.

lütfen konuyla ilgilenin.
    bu konuyla artik İlgİlenİlmesİ gerekİyor

Junior Member
    Bu sorun oyunun alt yapısı ile ilgili olan bir sorun olabilir . Knight Online 2.0 çıksa emin olun bu sorunların hiç birisi olmaz. Bu oyunu tasarlayan arkadaşların bu oyuna bu kadar kişinin girmeyeceğini varsayıp kodlama yapısı veritabanı yapısı ve oyun motoru yapısını ona göre tasarladığını düşünüyorum. Hiç bir firma altın yumurtlayan bir tavuğu kesmez.

Hemen çözülmesi gereken birşey ise mutlaka en yakın patch'de sizin haberiniz bile olmadan düzeltirlerdi.
    Last edited by SEFA414141; 01-30-2020 at 08:08 PM.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SEFA414141 View Post
    Bu sorun oyunun alt yapısı ile ilgili olan bir sorun olabilir . Knight Online 2.0 çıksa emin olun bu sorunların hiç birisi olmaz. Bu oyunu tasarlayan arkadaşların bu oyuna bu kadar kişinin girmeyeceğini varsayıp kodlama yapısı veritabanı yapısı ve oyun motoru yapısını ona göre tasarladığını düşünüyorum. Hiç bir firma altın yumurtlayan bir tavuğu kesmez.

Hemen çözülmesi gereken birşey ise mutlaka en yakın patch'de sizin haberiniz bile olmadan düzeltirlerdi.
    KO 2.0 la falan alakası yok. Tamamen NTTGAME ayıbıdır. Oyunun en popüler olduğu yıllarda asgadaki smilodonlardan doda da ki death knightlara ash knight lara derular apost lar eslant taki slotlara kadar bütün slotların dolu olduğu zaman bile böyle bir durum yoktu oyunda. Daha öncede dile getirildi bu konu ama yok saçma sapan şekilde bu durumu savundular ve umursamaz tavırları devam etti

Junior Member
    Bu konu ilgilenilmesi gerekiyor

Junior Member

Şuraya bakın ne için para veriyoruz biz