Results 1 to 5 of 5

Angry Lag ve oyuna girme sorunu.

Son bir haftadır gün içinde s1 ve s3'de oluşan laglar yüzünden günde en aşşagı 5 defa DC oluyoruz. Kusura bakmayın ama bunun sorumlusu sizlersiniz. Yıllardır süre gelen bir oyunu lag konusunda bir adım öteye götüremediniz. Server3'de pazar alanında Light Feet basmaya korkuyoruz dc olmamak için. Her gün Jr Saatinde dc olmamak için kalabalıktan uzak duruyoruz nerdeyse. Bu nereye kadar bu şekilde sürecek gerçekten merak ediyorum. Bugün de dahil neredeyse 10 kez sizin bu teknik hatanız yüzünden jr kaybettim. Saat 22:20'de oyuna tıkladıgımda 300 sıra verdi. Minimum 40-45 dakika'da oyuna girecegim ve bu jr yi da kaçıracagım. Sizden bir isteğim yok zaten muhtemelen bugüne kadar yüzlerce konu açıldı lag'lar hakkında umursamadıgınız ortada.

Fosil bi oyunu adam yerine koyup oynayanlarda hata aç gibi para kazanayım ama herhangi bir geliştirmede bulunmayım ne kadar az masraf daha fazla kar hırsı güden bir firmanın oyunu bırak suratına bakılmaması lazım oynayan kişi sayısı cidden günümüz standartlarındaki kapasitelere oranla komik rakamlar ona rağmen rezalet ortada

Ayıp ya gerçekten ayıp. Bıktık artık. İnanın çok ağır şeyler söylemek istiyorum ama sözde adaletin oldugu ortamda insanın istediklerini söylemesi çok zor. Oyunu resmen Premium'suz oynanmaz hale getirdiniz. Fakat hiç bir artısını göstermeden bir adım ileri götürmeden. 2010-2012 yıllarında oynadıgım oyun ile hiç bir farkı yok şuan ki oyunun. Sirius 3'de town atabilene, towna gidebilene aşk olsun. Şansınız varsa dc olmayıp jr girebiliyorsunuz. Jr vakti dc mi yediniz?
    Vay halinize! Oyuna girebilene aşk olsun. Kusura bakmayın ama oyunun yapımcıları ve teknik ekibi ne oyunu umursuyor ne de oyuncuları. Bizler de enayi gibi hiç bir sorumlulugunu yerine getirmeyen site yöneticilerine sitenin etkinliklerinden faydalanmak için aidat ödüyoruz. Enayiyiz başka bir şey değil.

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    genel anlamda tüm sunucularda sıkıntı var.

haftalardır gelmeyen rese bakımdan ne beklersiniz kurmuşlar server aç kapat başka iş yaptıkları yok millletin cebindeki parayı indiragandi...

Tags for this Thread