Results 1 to 6 of 6

Premium ne işe yariyor ?

* Diğer premiumlarda olduğu gibi oyuna 7/24 beklemeden giriş yapabilirsiniz.
    ÜSTTEKİ YAZI PREMİUMLARDA GEÇERLİ (SÖZDE)
    28 DAKİKADIR SİRİUS 1-2-3 SERVERLERİNE GİRİŞ YAPMAYI BEKLİYORUM 200-300 SIRA SAYIYOR.MADEM PREMİUMLARIN 7/24 GİRİŞ ÖZELLİĞİ VAR BEN BU SIRAYI NEDEN BEKLİYORUM.DİĞER BİR KONU SİRİUS 3 SERVERİ SIRA SAYMIYOR GEÇEN GÜN GECE GİRMEYE ÇALIŞTIĞIMDA 1 SAAT 20 DAKİKA SONRA SERVERE GİRİŞ YAPTIM.KONUMUN KAPATILIP ÇÖPE ATILMASI YERİNE MANTIKLI AÇIKLAMA BEKLEMEKTEYİM.

Hiçbir premiumda 7/24 oyuna giriş yazmıyor. Yazan ilk madde budur: 1. Oyuna öncelikli giriş imkanı sunar. Sunucular tam kapasiteye ulaştığında belirli bir sıra ile giriş sağlanır.

Bilginize...

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ARKASSS View Post
    * Diğer premiumlarda olduğu gibi oyuna 7/24 beklemeden giriş yapabilirsiniz.
    ÜSTTEKİ YAZI PREMİUMLARDA GEÇERLİ (SÖZDE)
    28 DAKİKADIR SİRİUS 1-2-3 SERVERLERİNE GİRİŞ YAPMAYI BEKLİYORUM 200-300 SIRA SAYIYOR.MADEM PREMİUMLARIN 7/24 GİRİŞ ÖZELLİĞİ VAR BEN BU SIRAYI NEDEN BEKLİYORUM.DİĞER BİR KONU SİRİUS 3 SERVERİ SIRA SAYMIYOR GEÇEN GÜN GECE GİRMEYE ÇALIŞTIĞIMDA 1 SAAT 20 DAKİKA SONRA SERVERE GİRİŞ YAPTIM.KONUMUN KAPATILIP ÇÖPE ATILMASI YERİNE MANTIKLI AÇIKLAMA BEKLEMEKTEYİM.
    https://www.nttgame.com/knight/en/store/webshop/

Adamlar isi biliyor isin gorunen kismi goz boyama sadece yani urunu satana kadar daha sonra siz itiraz ettiginizde size aciklamalar bolumunu okumanizi oneriyolar ve oraya bakiyorsunuz en alt tarafda kucuk yazilar mevcut orda bu 7/24 giris ozelligini yitiriyor

Banned
    Oyuna birileri 5-10 PC girince böyle oluyor.

saçmalık büyük saçmalık madem böyle birşey var şu maddeyi kaldıracaksınız; ''ANINDA GİRİŞ *
    Ayrıcalıklı 7/24 oyun erişimi'' cidden saçmalık

ayrıcalık satıp kullandırmayan tek milletiz, eğerki bu tarz bir sorun oluyorsa ki aslında bu sorun değil sizin açınızdan olumlu bir şey premiumlu kullanıcı kotasını artırın hiç değilse vermiş olduğunuz hizmette pürüz olmaz kendi ekmeğinize kan doğruyorsunuz bu konunun açılması dahi size ne kadar ciro kaybettirdi belli değil geniş düşünün biraz içinize kapanmayın her an gelişmeye ihtiyacınız olduğunu unutmayın, sorun oluştuktan sonra çare bulduğunuzda sorun çözmüş olursunuz sadece, kaybettiklerinizi geri getiremezsiniz.