Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Bronz PRE ile yeni serverlara girilmiyor mu ?

Oyuna tekrar başlamak için bronz ile aldım. Yeni serverlara bronz ile pre ile girilmiyor mu ?

evet bende bronz pre aldım fakat giremiyorum sorun nedir burda

bende giremiyorum sorun neymiş bilen varmı

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Premium sahibi olsanız dahi sunucu kapasiteleri belirlenen limitin üstüne çıktığında sıra sayabilmektedir. Bu durum alınan Premium'un açıklama kısmında belirtilmektedir.

Bilginize,

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Premium sahibi olsanız dahi sunucu kapasiteleri belirlenen limitin üstüne çıktığında sıra sayabilmektedir. Bu durum alınan Premium'un açıklama kısmında belirtilmektedir.

Bilginize,
    nasıl bir iş bu ben anlamadım alırken 7/24 oyuna giriş sağlar diyor parasını verip alıyorsun oyuna giremiyorsun şaka gibi.

Evet sayin yÖnetİcİler bİr cevap verebİlİrsenİz İyİ olur bronz premİum sahİbİyİm altarda oynamak İstİyorum fakat gİrİŞ yapamiyorum gece 03:00 da dahİl hemen hemen hergÜn her saatte denedİm ama gİremİyorum neden neden neden neden neden neden......

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Sunucuların belli bir kapasitesi bulunmakta, bu kapasite tamamlandığı zaman birileri oyundan çıkmadığı sürece oyuna giriş yapamazsınız. Bunun için yapılabilecek herhangi bir şey bulunmamaktadır. Ayrıca altta gördüğünüz gibi Premium alırken size kapasiteyle ilgili bilgilendirme yapılmaktadır.

* Bütün Premium Servisleri satın alış/aktivasyon tarihinden itibaren sadece 1 ay için geçerlidir. Sunucularımız tam kapasiteye eriştiği zaman ayrıcalıklı oyun erişiminin kullanılamaz olacağını dikkate alınız.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn