Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Senior Member PLea's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Demek ki melee parti de mavi kazanabilir hem de sadece 4 kişi, Center ortasında oturup, genie kurup afk bırakırsan ne yazık ki daha da çok yeşil kutu göreceksin.

Quote Originally Posted by PLea View Post
    Demek ki melee parti de mavi kazanabilir hem de sadece 4 kişi, Center ortasında oturup, genie kurup afk bırakırsan ne yazık ki daha da çok yeşil kutu göreceksin.

2 tane mage bile mavi kutu alabilir ama 8 okçu alamaz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MonsterAdamm View Post
    2 tane mage bile mavi kutu alabilir ama 8 okçu alamaz.
    Aynen öyle kardeşim, bahsettiğimiz olay tam olarak bu zaten, mavi kutu aldığımda mutlaka partide bir mage vardı ve mage olması yetmiyor novaları da zamanında atması gerekiyor, benim partimde bir tane mage bu şekilde oynadığı için tek mageyle aldığımızı biliyorum. Ama eğer hiç yoksa totonu yırtsan olmuyor. Ayrıca o bilip bilmeden konuşan arkadaşa söylüyorum, kimse afk falan kalmıyor mavi aldığımızda yaptığımız atak neyse yeşil aldığımızda da aynısını yapıyoruz, değişen sadece partide mage olup olmaması, gelip buraya bilip bilmeden ithamda bulunma insanlara.

Junior Member
    Nickname
    TheScore
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BySTONEXX View Post
    Mageler bütün bu konuların altına aynı tatavayı sıralıyor, neymiş açsın mage alsın kolaysaymış. Neden açalım ki görünen köyün klavuza ihtiyacı mı var? ben girdiğim tüm partilerde aynı şekilde atak yaptığım halde sadece partide mage varken mavi kutu alabildim, adamlar novaları saniyesinde atıp bütün expi süpütrüyor sen vurana kadar, tüm ft'lerde millet deli gibi boşuna mı mage parti kurmaya çalışıyor? Herkes yalan söylüyor bir siz mi biliyorsunuz doğruyu? neyin ne olduğu belli arkadaşım FT Mage etkinliğidir.
    Arkadaşım her FT'ye giren mage mavi kutu alıyor sanıyorsunuz galiba. Ha yok illa mavi kutu alıcam diyorsan aç yan char mage FT'ye özel gir al kutunu bakalım dediğin gibimiymiş. Burda sızlanmaya gerek yok.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Deliadam50 View Post
    Arkadaşım her FT'ye giren mage mavi kutu alıyor sanıyorsunuz galiba. Ha yok illa mavi kutu alıcam diyorsan aç yan char mage FT'ye özel gir al kutunu bakalım dediğin gibimiymiş. Burda sızlanmaya gerek yok.
    Yazdıklarımı iyi oku arkadaşım ben her giren mage alıyor diye bir şey demedim, daha önce başka bir konuda magelerin nasıl mavi kutu almak için internetten text indirip novaları saniyesi saniyesine attıklarının videosunu paylaştım. Ayrıca yan char açmak zorunda değilim mavi kutu için, oyunun adil bir etkinlik ortamı oluşturması gerekir önemli olan bu. Sızlanma ne demek? burada herkes muzdarip olduğu konuyu tartışacak elbette sen kendinde ne gibi bir hak görüyorsunda burda böyle ahkam kesiyorsun?

Junior Member
    Nickname
    TheScore
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BySTONEXX View Post
    Yazdıklarımı iyi oku arkadaşım ben her giren mage alıyor diye bir şey demedim, daha önce başka bir konuda magelerin nasıl mavi kutu almak için internetten text indirip novaları saniyesi saniyesine attıklarının videosunu paylaştım. Ayrıca yan char açmak zorunda değilim mavi kutu için, oyunun adil bir etkinlik ortamı oluşturması gerekir önemli olan bu. Sızlanma ne demek? burada herkes muzdarip olduğu konuyu tartışacak elbette sen kendinde ne gibi bir hak görüyorsunda burda böyle ahkam kesiyorsun?
    1."internetten text indirip novaları saniyesi saniyesine attıklarının videosunu paylaştım." bunda illegal bir durum yok
    2. "Ayrıca yan char açmak zorunda değilim mavi kutu için, oyunun adil bir etkinlik ortamı oluşturması gerekir önemli olan bu" magenin skill avantajı var ve adil değil diyorsun bende derim ki light feet, cure, stealth, minör ve yüzde skilleri roguelerden alınmalı zira CZ'deki PK "adil değil".
    3."sen kendinde ne gibi bir hak görüyorsunda burda böyle ahkam kesiyorsun?" asıl sen ne hakla bana hesap soruyorsun ben fikrimi syledim.

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Quote Originally Posted by PLea View Post

Oynadığın server destan yani kutunun hiç bir önemi yok.Sirius ve altarda ft etkinliğinde partilere rogue bile alınmıyor.Sirius da 4 kişinin mavi aldığını hiç görmedim.Gece ftleri hele hele 7 pt mage oluyor.

Member LaineTh's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    XxSEExNOxEVILxX
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Yıllardır girmiyordum geçen gür gireyim dedim. Yan çar mage ile girdim. Partide 6 mage 1 buffer priest 1 swci asas vardı. Sonuç olarak yeşil kutu aldık

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    [Rehber] Forgetten Temple Etkinliği

Etkinlik Sonu Ödülleri

• Katılan oyuncular ne kadar çok yaratık öldürür ve hasar verirse kazanılan hediyelerin değeri ve adedi o kadar artar.
      • Yüksek Seviye Forgotten Temple Ödülleri (60+ Level)
      • Katılan oyuncular veya partiler çok az hasar verir veya ölürse hediye kazanamayacak.
      • Katılan oyuncular veya partiler normal düzeyde saldırı yapar ve yaratık öldürürse Forgotten Temple Green Treasure Chest ve 1 adet Forgotten Temple Coin kazanacak.
      • Katılan oyuncular veya partiler üst düzeyde saldırı yapar ve yaratık öldürürse Forgotten Temple Blue Treasure Chest ve 1 adet Forgotten Temple Coin kazanacak.
      • Düşük Seviye Forgotten Temple Ödülleri (-60 Level)
      • Katılan oyuncular veya partiler çok az hasar verir veya ölürse hediye kazanamayacak.
      • Katılan oyuncular veya partiler normal düzeyde saldırı yapar ve yaratık öldürürse Forgotten Temple Red Treasure Chest ve 1 Low-level Forgotten Temple Coin kazanacak.
      • Katılan oyuncular veya partiler üst düzeyde saldırı yapar ve yaratık öldürürse Forgotten Temple Green Treasure Chest ve 1 Low-level Forgotten Temple Coin kazanacak.

• Etkinlikteki tüm yaratıklar öldürüldüğünde katılan ve hayatta kalan oyuncular ek olarak tecrübe puanı kazanacak.

Senior Member PLea's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Al kardeşim sana ikinci kanıt sıcak sıcak an itibari ile melee team mavi kutu, şimdi yine mage var diye ağlayacaksınız,merak etmeyin full melee partinin mavi aldığı ksc'nin de zamanı gelecektir. Bir magenin çıkardığı damageyi 8 melee çıkaramıyorsa zaten sen hiç girme o FT'ye, başkalarının hakkını gasp etme.

Last edited by PLea; 02-09-2020 at 06:44 PM.