Results 1 to 2 of 2

Thread: Hesabım Hk.

Junior Member

Post Hesabım Hk.

TARADE'DEN HACKLENDİM ACİLL BİRİLERİ YARDIMCI OLSUN
    +6 hb rebirt pazardan altchaten satışını yazıyordum adamın biri bana yazdı hb saglammı felan dedi. ilk anlamadım saglammı derken neyi kast ediyor . birinden birine aktarım yapıldıgında geri aktarım olmuyormuş item dedi . ne dedigini anlamadım. bana dediki tanıdıgın veya arkadaşın varmı itemi onda görüp sonra sende göreyim öyle alayım dedi .bende arkadaşımı aradım folka cagırdım adamıda cagırdım . hb arkadaşın elindeydi indir ver dedim bana tarade attı elindeki hbyi indirmeyi unutmuştu taradeyi kapatıp tekrardan tarade attım ve kabul etmesini bekliyorm . arkadaş ile telefondan sesli konusuyoruz bu arada '' - olm diyorm nereye gidiyorsn hbyi versene gibisinden - verdigi cevap verdim ya hbyi felan yaptı :S şaka yaptıgını zannetim ... o anda diger adam ortalıkta yok.. alt köşede ikimizin taredeleşmesi görünüyor başka bir isim yazmıyor arkadaşada sordugumda benim ismim yazıyormuydu evet dedi alt köşedede aynısı yazınca emin oldum .... fotoraflardada görüldügü gibi ikimiz arasında taradeleşme oldu ... ikimizin üstündede hb +6 rebirt yok . Oyun kurucuları ve GMLere sesliyorum oyunun verilerini inceleyip bakın Gece 00:00 - 00:20 saatleri arasında oldu bu olay lütfen Rica ediyorum yardımcı olun kaybım cok
    ....
    ALT FOTORAFLARDA KONUŞMALAR VE TARADELEŞME GÖRÜNÜYOR ALT FOTORAFLARA BAKABİLİRSİNİZ
    Last edited by ScORp_LiON; 02-10-2020 at 11:09 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Ekran görüntülerini forumun diğer bölümlerinde paylaşmak yasaktır. Lütfen tam ekran görüntüleri ile cr'ye konu açınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.