Results 1 to 7 of 7

Sirius 4 ü istiyoruz cok kalabalik

her aksam 250 350 kişi arasında sıra bekliyoruz oyunda olsak bile ne yaparsak yapalım dc oluyoruz hiper internet aldım ama değişmedi etkinlik saatlerini her aksam kacırıyorum lütfen sirius 4 ü acmayı değerlendirin kolay gelsin .
    Last edited by MrCruzo; 02-07-2020 at 06:44 PM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Sunucu limitleri en sınırdadır eğer yapımcı firma 4. kanalı açmaya karar verirse gerekli duyuru yapılır ancak şu an için bu konuda bir bilgi yoktur.

hocam gercekten gerekli akşam olunca discornet oldugumuz an pc kapatıp kalkıyoruz premiumda iş görmüyor giremiyoruz buna sevgili gm lerimiz el atarsa inanıyorumki yapımcı firmaya sirius 4 ü actırabilirler saygılar iyi çalışmalar

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by MrCruzo View Post
    hocam gercekten gerekli akşam olunca discornet oldugumuz an pc kapatıp kalkıyoruz premiumda iş görmüyor giremiyoruz buna sevgili gm lerimiz el atarsa inanıyorumki yapımcı firmaya sirius 4 ü actırabilirler saygılar iyi çalışmalar
    Geçtiğimiz yayında çalışma olduğunu söylendi gelişme olursa gerekli duyuru yapılacaktır.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Aynen öyle, yayında khenarth sirius 4 için çalışma olduğunu dile getirdi. 18.02.2020 nttgame canlı yayınında bahsetti.

Senior Member NeverFree's Avatar
    Mobsuz olarak sirius 4 gelirse herhangi bir zararı olmayacağını düsünüyorum

sirius4 gelirse sirius 2 ye de adream gelsin ozaman madem cz var