Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by Lordervanman View Post
    Benim bir sorum var.

Bu sosyal medya dolandırıcıları pm attığında; ağıza alınmayacak cümlelerle, içimizden geldiğince küfür etmekte özgür müyüz? Böylelikle bence çok gereksiz olan küfür yasağı bir nebze delinmiş olacak ve insanlar zaten hakkeden bu dolandırıcılardan öfkelerini çıkararak rahatlayacaklardır.

#küfürözgürlüktür

Teşekkürler.
    Küfür bir çözüm değildir dostum .

Junior Member
    Bugun dolandırıldım ve charda herşeyi alıp herşeyi silmişler emek hırsızları butun esyalarım gitti haram olsun inşallah çalan ve silenlere umarım ailelerinden ve kendilerinde cıkar butun bu hırsızlıkların cezası instagram sponsorlu reklamından dolandırıldım bende site ismi yazmıyordu telefondan yukarı kaydırıp baktıgım için bir anlık boşluguma denk geldi ve soyuldum gitti herşey 2 yıllık emek mecburen bırakıyorum oyunu herkese iyi oyunlar herkes dikkatli olsun..
    Last edited by burakmtlcn; 04-21-2020 at 05:15 PM.

ben anlamıyorum resmen allah belasını versın pre olmayanların polıtıkası oluyor

Junior Member
    Ben de dün instagramda 7 gün premium etkinliği reklamını gördüm gözlerime inanamadım nttgame ve 7 günlük premium etkinliği mi dedim kesin dolandırıcıdırlar baktım da öyleymiş, o instagram reklamını şikayet ettim etmesine de bunun önü alınamıyor mu anlamıyorum, koskoca sosyal medyada böylesine bir sahtekarlık çarkın döndürülmesi nedir, dava açma zahmeti görülmüyor mu merak konusu, yüzlerce insan mağdur oluyor.

Junior Member
    resmi sitelerden baska diğer sitelere inanmayın

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    şunları mahkemeye verseniz de herkes rahat etse olmaz mı ?

Junior Member
    Facebooka ne zaman girsem karşıma çıkıyor bunlar hala bigün artık göre göre gerçek sanmaktan korkuyorum

Bu tarz PM atanlara hala inananlara ALLAH akıl fikir versin..

İnanmayın böyle şeylere. Event varsa start ekranından veya en kötü forumdan takip edin. Olmadı gidin oyun içinden birine sorun.