Results 1 to 2 of 2

Post Hesabim kapandi sirius KENZKORTANNOHAMONA

SERVER: SİRİUS
    NİCK:KENZKORTANNOHAMONA

Merhaba. 05.02.2020 tarihinde asus marka leptop alarak evımde bulunan 3 bılgısayarı 4 sayısına ulastırdım. Ve 2.el olarak a aldıgım bilgisayarımda yenı hesabımı kasıp buy pazarına uzerınde 6 gb cıvarı para ile gem kutu almak ıcın bıraktım 05.02 .2020 tarihinde saat 18:00 sıralarında afk olarak bıraktım.Teamwierden kontrol ettıgımde 06.02.2020 saat 01:45 gibi sirius 2 de bulunan KENZKORTANNOHAMONA hesabımın dc oldugunu gördüm. 06.02.2020 sabah saat : 08:30 da 2.el olarak aldıgım bılgısayarımın basına gectıgımde tekrar hesabıma gırıs yaptım ve şu ibare ile karşılaştım'' account creation abuse '' bu ban sayılıyormuş. 2002 den beri oyuncusu olduğum KNİGHT ONLİNE ' de hapis ban bile yememiş biri olarak beni garip bir çıkmaza soktu. NTT GAMENIN yenı aldıgım bılgısayarımı ıncelemesıne dahı olanak saglarım. Benım bu zamana kadar ne ıllegeal nede herhangı bır hıle programıyla işim olmamıştır. Zaten al sat yaparak geçim sağlıyorum ve öyle durumlara gerek yoktur öyle durumlardan uzağımdır. Şuanda bulunan diğer çarlarımın akibeti beni düşündürmektedir yetkililerden istirhamım bu konunun incelenip araştırılması ve gereğinin yapılmasıdır.
    HESAP AÇILIŞ TARİHİ: 05.02.2020
    HESABA PREMİNİUM CEKİLİŞ TARİHİ: 05.02.2020
    HESABIN KAPANMA TARİHİ: 06.02.2020
    HESABIMIN LUFERSONA DAHİ GİTMEMİŞ OLUP SADECE PAZAR AMACLI BUYA BIRAKILMIS VE SABAHINA BOYLE OLAYLA KARSILASILMISTIR LUTFEN YETKILILERIN YARDIMCI OLMASINI ISTIYORUM TEŞEKKURLER
    Last edited by needleed11818; 02-06-2020 at 10:37 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. İtirazlarınız için destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermelisin.

Destek Ekibi

Aşağıdaki konu üzerinden bilgi verildi.

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 198

Tags for this Thread