Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Senior Member
    Nickname
    MarcoVanBasten
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    AbsoluteZERO
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Vergi sistemi hakkinda pk atan oyuncular...

Bu vergi sistemi pazardan alisveris yada pazar yapmadikca bildigim kadariyla gelmiyor.bizler pk atarak bu oyuna para kazandirarak bu haktan mahrum kaliyoruz.yaptiginiz etkinlik sizden para kazananlara degilde size para kazandiranlara yonelik olabilirdi.bunda degisiklik yapmak tamamen sizin elinizde olan birsey ve bi nebze olsun pk alanlarini da daha canli yapabilir.
    Her ay war pre pus pathos kanat vs vs cekerken hicbirsey kazanamiyoruz bide siz buna yonelik pazar yapan 5 li 10 lu karakteri olan pazarcilara altin tepsiyle gb sunuyorsunuz valla helal olsun diyorum nttgame ve mgame e.
    Madem fon var vergi fonu bu tum oyun oynayan kisilere random sekilde dagitilmali pazarda item almis satmis vergi vermis vsvs yerine pk alanlarinida canlandirmak adina leader rank siralamasina gore bu fondan yararlandirilmalidir oyuncular.
    Bu bir oneri sadece umarim degerlendirirsiniz.

Senior Member
    Bu Fonun Cekilis Kurallarina En Az 5-7k arasi Np kazanimida Eklenmelidir itemi Ceken Biz Pk Atan Biz Fon u Kazanan 35 lwl Döner Ekmek Tayfasi Yetermi ? Yetmez Dewam Pazarcilar Tarafindan Sömurulmeye!!!!

Senior Member
    -Ayrica Pazar Kuran Karakterden 4 saatte 1kez 500 np Dusulsun Bak Bakalim Tum Cz de basede Ardreamda Adim atilacak Yer Kaliyormu ?

Senior Member
    Pazar kuran adamdan dünyanın vergisi kesilsin sen 10 k vermişsin bana cıksın die bekliyorsun sizinkilerde ayrı bir gülünç.

Banned
    Quote Originally Posted by Otameen View Post
    Pazar kuran adamdan dünyanın vergisi kesilsin sen 10 k vermişsin bana cıksın die bekliyorsun sizinkilerde ayrı bir gülünç.
    O itemi alıp kullanan pkcılar. İtem aç kalır pazarcılar.

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    vergi az alınıyor.
    daha çok vergi alınmalı.
    gatelerden de geçişlerden daha çok para alınmalı.
    oyuna her bağlanıldığında da 200k gibi bir ücret alınmalı. parası olmayan oyuna girmemeli.
    sıyırdım az idare edin. ))

Senior Member
    gerçek hayatta zaten vergi manyağı olmuş bir millete, şu oyunda bile vergi dayatılıyor ya, kafayı yememek elde dğeil. bunu düşünen, aklına getirenlere bütün içtenliklerimle sevgilerimi iletiyorum. Allah fırsat versede, şu oyundan kopabilsek... sırf yılların hatrına ve vermiş olduğu güzel dostluklara sebeb oyunu oynarken, saçma saçma kararlar alınması çok itici.

Senior Member
    Nickname
    MarcoVanBasten
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    AbsoluteZERO
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    acaba serverde pk atan adam olmasa o pazarda ne satabıleceksınız merak ıcerısındeyız.burda pk clanlara oyunculara tamamen haksızlık sız kazsınız bız sızı yolarız denılıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    O itemi alıp kullanan pkcılar. İtem aç kalır pazarcılar.
    İtemi alırken vergi veren sen değilsin benden kesiliyor. Sen bir tane itemi satıcam die uğraşırken ben on tanesiyle uğraşıyorum sen 1m vergi veriyorsun ben 10 m hâlâ neyi anlamak istemiyorsunuz. Ben pazar yapmıyorum senin gibi pk atıyorum. Ama günlük 1m vergi versem ne olacak sanki bu kadar düşmeyin.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Ben sana itemi alt - sat yapmasam sen pk nı anca maradonda worma karşı atarsın.
    Forum hayatında gördüğüm en boş yorum falan olabilir