Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 41
    Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 198

Merhaba arkadaşlar,

06.02.2020 tarihi itibariyle işleme alınan oyuncu sayımız 1195.

Bu oyuncularımızın hesapları TPT, Makro ve Pedal kullanımı nedeniyle işleme alınmıştır.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

NOT 2: Makro nedeniyle 5 defa ceza alan oyuncularımızın hesapları otomatik olarak süresiz ceza ile kapatılacaktır!

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    ban ban ban!
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    SERVER:VEGA Ticket: #CVC-536-79970
    SERVER:VEGA Ticket: #BLW-147-27730
    SERVER:VEGA Ticket: #AFS-886-61521

3 karakterim macro kullandığım için 15 gün ban yedi ilk kullanışımdı ve son oldu hayatımda ilk defa beni cezalandıran sistemden ders aldım yaptığım hatanın farkındayım hırsıma yenik düştüm slot savaşında rakip oyunculara üstünlük kurmak için çok kısa bir sürede olsa bu hataya düştüm sizden ricam cezamı sadece hapis cezasına çevirmeniz mümkünse 2.bir şans istiyorum kötüye kullanmayacağıma yemin ederim aksi taktirde 2.cezamı sınırsız ban olarak verebilirsiniz samimiyetimle söylüyorum köpekler gibi pişmanım ilk kullanışım ve ilk cezam olduğu için birazcık yardımcı olma şansınız yokmu lütfen bir daha asla olmayacağına yemin ederim.. @Eryudes

Hocam çok pişmanım yaptığım hatanın farkındayım eğer ben bir daha bu illeti kullanırsam ip'mden girilen bütün karakterleri sınırsız banlayın ilk cezam sadece sizden ricamdır lütfen cezamı hapis cezasına çevirmenizi istiyorum tüm samimiyetlimle söylüyorum bunu lütfen yardımcı olurmusunuz.

@Eryudes
    Last edited by mug_lGP7J6zU; 02-06-2020 at 10:59 AM.

Senior Member
    Bu defa cok hizli geldi teşekkürler 30 ila 6 arasi gibi kisa bir zamanda oldu umarim boyle devam eder

Junior Member
    Tarih:15.12.2019
    Nick: ALONEEEE
    server: Rosseta
    15.12.2019 Tarih sıraların trol keser geniye bıraktım bu sırada afk kaldım bi miktar süre son bilgisayar başına geldimde çarım banned yemişti ben ticekt atım ama olumlu bi cevap alamadım marco kulanmısınız diyorlar ben bu hesabım da ilk bannned yiyişim Ve il defa yemem ramen direk sınırsız banned atılımış Ban Politikası baktım zaman ilk öncelikle hapis cezası filan verilmesi gerekiyormuş. Ben düzen li bi şeklide premimyumu pus eşyamı alan itemli bir insanınım neden böyle bi ceza uygulandı hesamımda daha kulanmadım 2000 cahs var yardımcı olmanızı istiyorum arz ederim

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad

Senior Member
    Elinize sağlık keşke tüm makrocular ban yese

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Eline sağlık

Senior Member
    Donanımsal makro ban sebebi olmalı. 5 liralık mause almak zor olmamalı.