Results 1 to 5 of 5

Thread: Hile Bildirimi

Junior Member

Angry Hile Bildirimi

burada gördüğünüz charlar bir kişiye ait olup sürekli genie altı macro açıyorlar bırakın genie açıp oyun oynamayı elle oynayarak bile alamıyorsunuz bunlardan mobu bunlara kayıtsız kalınmaması gerekiyor artık sürekli aynı şeyi görmekten bıktım oyundan keyif alamayacaksak ne anlamı kalır ki sorarım size bunlara dur demenin zamanı gelmedi mi sizcede lütfen gereğinin yapılmasını sağlayıp bu üçününde ceza almasını sağlayın ben macrosunuz dedikten sonra oturtmaya başladı charları keşke yazmadan çekseydim ama takip edilirse anlayaklar nasıl macro kullandıklarını
    Last edited by SkCLucky; 02-03-2020 at 03:31 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Lütfen buna benzer bildiirmlerinizi Cheat Reports üzerinden yapınız.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Şimdi benim merak ettiğim bir olay var, bu genie altı makro kulanan birisi, genie altı elle atak yapan birinden ayırt dilebiliyor mu? İnşallah ediliyordur, çünkü bazen genie yavaş kaldığı için artık karşı taraf ellemi yapıyor makromu bilemem günahını almak istemem ama benden seri atak yaptığı için ben de genie açıkken elle atak yapıp kutu almaya başlayınca karşı taraf hemen yok makrosun bilmem ne diye iftiraya başlıyor, umarım legal oyuncular da ucuz bir iftira ile cezalandırılmaz. Yanlış anlaşılmasın konu sahibiyle alakalı değil tamamen bağımsız olarak soruyorum, bu konuyu açan kişiyle bir alakam yoktur.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by BySTONEXX View Post
    Şimdi benim merak ettiğim bir olay var, bu genie altı makro kulanan birisi, genie altı elle atak yapan birinden ayırt dilebiliyor mu? İnşallah ediliyordur, çünkü bazen genie yavaş kaldığı için artık karşı taraf ellemi yapıyor makromu bilemem günahını almak istemem ama benden seri atak yaptığı için ben de genie açıkken elle atak yapıp kutu almaya başlayınca karşı taraf hemen yok makrosun bilmem ne diye iftiraya başlıyor, umarım legal oyuncular da ucuz bir iftira ile cezalandırılmaz. Yanlış anlaşılmasın konu sahibiyle alakalı değil tamamen bağımsız olarak soruyorum, bu konuyu açan kişiyle bir alakam yoktur.
    Merhaba,

Gerekli incelemeler sonucu işlem yapılmaktadır, bu konuda pek detay verilememektedir.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Gerekli incelemeler sonucu işlem yapılmaktadır, bu konuda pek detay verilememektedir.
    Anlıyorum, suistimal edenler olacaktır tabi ki detay vermemeniz en iyisi, ama gerçekten kullanmayan birisinin içinin rahat olması gerektiğini düşünüyorum, umarım yanılmam

Tags for this Thread