Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 56
    Junior Member

1 GÜNLÜK PREMİUMLARIN POWER UP STORE'ye EKLENMESİ

SELAM ARKADAŞLAR BEN JAİMEKİNG

OYUNCULAR OLARAK BİR FİKRİMİZİ BURAYA YANSITMAK İSTEDİK.
    POWER UP STORE'ye 1 GÜNLÜK PREMİNUM EKLENMESİ ÇOK GÜZEL OLMAZMI ?

FARM MI YAPACAKSIN 1 GÜNLÜK DC PRE ÇEKEBİLİRSİN.
    SKİL Mİ SIFIRLAYACAKSIN 1 GÜNLÜK WAR PRE ÇEKEBİLİRSİN.

BENCE ÇOK MANTIKLI OLURDU NE DE OLSA ETKİNLİKLERDE 1 GÜNLÜK PREMİNUMLAR VERİLİYOR VE BUNLARI KIRDIRDIGIMIZ NPC VAR ZOR OLMAZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM

Junior Member
    mukemmel olur da nttgame oyuncusunu elınde tutmaya calısan bı ekıp olmadını dusunuyorum yapmazlar boyle bısey

Senior Member
    Firma zarar eder

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Çalışanlar veya programı 1 aylık premiuma uygun olmayan kullanıcılar için 7 ve 15 günlük premiumlar eklense güzel olabilir. Suistimal edilmemesi için +80 lvl kullanabilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Çalışanlar veya programı 1 aylık premiuma uygun olmayan kullanıcılar için 7 ve 15 günlük premiumlar eklense güzel olabilir. Suistimal edilmemesi için +80 lvl kullanabilir.
    Yani şimdi koxper kesimi bundan nasil faydalanır oni düşünmek gerek, bu oyunda iyi niyetli kullanıcılar oldugundan çok kotu niyetli oyuncular var

saçma illegal kullanımına teşvik eder. adam zaten banlanıcam ne kasarsam kardır diyip sürekli koxp alırlar. günlük kas sat bir daha al sat böylece ban yiyince zarar etmezler buda teşvik eder insanları. bir şeyi yönetirken optimist değil olumsuz düşünüceksin.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yazdım işte +80 diye.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    1 günlük premiumda biraz düşük olur bizim istediğimiz Bronz da dahil 7-15 günlük olan premium paketleri idi onu bile yapmadılar.

çok mantıklı ileride gelmesi dileğiyle

Katılmıyorum kardeşim. Bütün illegal oyuncuların işine gelir zaten adamlar 1 gün içersin de ban yemiyor. İstediğini yaparlar artık. Daha rahat ceplerini doldurup. Ban yerler. Nasıl olsa 5 tl premium. Ben günde 50 tl kazanıyorum istediği kadar ban atsınlarder. Böyle saçma şeyleri teklif ederken lütfen illegal oyuncuların oyunu ne hale getireceğini düşünün. Nttnow geldi fakat illegal oyuncular hala sürekli yeni serverlara giriş yapabiliyor nasıl bir bug buldularsa. Sende ekmeklerine yağ sürmeye çalışıyorsun. Kendi skillerini ucuza sıfırlamayı planlarken başka oyuncularıda düşün. Bencil olma.
    Last edited by kadirayca54100; 02-02-2020 at 10:08 PM.