Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 56
    Senior Member Sneaky__34's Avatar
    1 günlük premium ha ! Uskonun bittiğini anlamına gelir.Her bir etkinlik hile açanlarla dolup taşar.Saçma konu.

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    krallık seçimleri çok eğlenceli olur.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Çalışanlar veya programı 1 aylık premiuma uygun olmayan kullanıcılar için 7 ve 15 günlük premiumlar eklense güzel olabilir. Suistimal edilmemesi için +80 lvl kullanabilir.
    Katılıyorum, +80 koşulu var olan endişelerin önüne geçecektir.

Ek olarak herkes de illegaller yönünden bakmış geçmiş. İyi güzel de onun farkındayız zaten onlar yüzünden hiçbir şey istemeyelim mi? Bu yüzden her şeyi direkt reddetmek yerine önerileri böyle onları da düşünerek değerlendirseniz?

Member Oni38's Avatar
    Nickname
    JRAVENNN
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bir çok sefer bu konu açıldı ve takipteyim. Hatta bu konuda çok yorumum olmuştur. Umarım NTTGAME görür ve +80 önerimiz kabul görünür, destekliyorum ++++
    Last edited by Oni38; 02-03-2020 at 05:26 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    3 sayfa olmuş hala okumadan yazı yazanlar var. Suistimal edilmemesi için +80 olmalı diye kendi aramızda zaten konuşuyoruz. Sadece başlığı okuyup yoruma yorum yazmayınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    çok güzel fikir. bir günlük olmasa bile 7 ve 15 günlük premiumlar eklenebilir. oyuncu faydasına olur

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    3 sayfa olmuş hala okumadan yazı yazanlar var. Suistimal edilmemesi için +80 olmalı diye kendi aramızda zaten konuşuyoruz. Sadece başlığı okuyup yoruma yorum yazmayınız.
    Ek olarak, yeni açılan hesaplar veya tel kayıt yaptırmayan hesaplar kullanamaz türünden engeller de konulabilir. Yeter ki istesinler, illegali engellemek kendi ellerinde.
    Chaos giriş yıllardır 1 lvl, isteseler 1 günde çözerler bu sorunu.

Senior Member
    Nickname
    RodasAlvinoDelmar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Oncelikle Skill sifirlama war premium sahibi olanlara ve Return Knight olan karakterlere zaten ücretsiz. Ayrica PUS ta satilan bir urun ve oyun parasi ile ayni işlem yapılabiliyor. Yani ikinci öneriniz için bu istek cok gereksiz.

Bence yok 1 günlükmu 1 haftalikmi yok 0 level olmasinda +80 level olsunmus tartismasini bir kenari birakin. Asil olmasi gereken 3 aylik 6 aylik hatta 1 yillik abonelik tarzında ayricaligi ve promosyonu bol olan gerçekten alan kişiye ozel olduğunu hissettirecek Premiumlar gelmeli.

Senior Member
    Nickname
    Natsukashi
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kadirayca54100 View Post
    Katılmıyorum kardeşim. Bütün illegal oyuncuların işine gelir zaten adamlar 1 gün içersin de ban yemiyor. İstediğini yaparlar artık. Daha rahat ceplerini doldurup. Ban yerler. Nasıl olsa 5 tl premium. Ben günde 50 tl kazanıyorum istediği kadar ban atsınlarder. Böyle saçma şeyleri teklif ederken lütfen illegal oyuncuların oyunu ne hale getireceğini düşünün. Nttnow geldi fakat illegal oyuncular hala sürekli yeni serverlara giriş yapabiliyor nasıl bir bug buldularsa. Sende ekmeklerine yağ sürmeye çalışıyorsun. Kendi skillerini ucuza sıfırlamayı planlarken başka oyuncularıda düşün. Bencil olma.
    Yav illegal de illegal. Illegallar oyunda zaten. Biz iyi bir şey goremeyecek miyiz paranoyaniz yüzünden.

Katılıyorum+1
    Ocak ayı sonunda 1 hafta iznim vardi.+80 olacak şekilde 1 haftalık premium olsaydı kesinlikle çekerdim. 1aylik çektiğim de 3 haftasi boşa gidecekti o yüzden çekmedim. Ayrıca oyunda sadece koxperler yok, okumadan yorum yapan arkadaşlar olmuş. 1-7-15 günlük premiumlarin gelmesiyle dileğiyle.