Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Fon Dağıtımı Hk

Konu : Fon Dağıtımı hep pazarcı arkadaşlara çıkıyor bizde fon adı altında sattığımız ürünleri vergili satıyoruz fakat belli bir vergi limitine gelince kazanma şansı doğuyor sanırım ki hep pazarcı arkadaşlara çıkıyor bizden kesilen vergiler hiç pk atan yada hiç tanıdık bir kimseye çıktığını görmedik şahsen.

hızlı resim : https://hizliresim.com/p57aB0

Birde oyunun büyük bir oyuncu kısmı bu güncellemeyi istemiyorken neden ısrarla kabüllendirmeye çalışıyorsunuz servere giren gb yi azaltmak istiyorsanız saçma olan krallıgı kaldırın , felankoru kaldırın , delos farmını kaldırın , bahçede çıkan fragmentleri no trade yapın , afk farmı tamamen kaldırın.

Senior Member
    Kardeşim ben pazarcı vs değilim ama 2. Olarak 5gb ödül kazandım bilgine.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Pazarcılara çıkıyor ya da belli bir limitin üstündeki fon verenlere çıkıyor gibi ezberlerden çıkmalısınız. Bugüne kadar fonla ile ilgili açılmış konulara göz gezdiriniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    -istediginiz Kadar Pazarcilara Cikmiyor Diyebilirsiniz Loglari Veya istediginiz Seyi Acip Bakin BlessedupgradeScroll Diye Bir adamin Onca Chari war Destanda Fon Dagitildigindan Beri ödul aliyor Adam Bir kere Bos gecmedi item dizen Biz Pk Atan Biz Ama Acil item alinir ve ssatilircilara Bu Fon cikiyor Kimse kimseyi Aldatmasin Acin Bakin Destan Fon Dagitimina 5k np Sinirlamasi Gerekli Fon Dagitimi icin Pk Daha Da Canlanir ozaman Herkes Bilir Bu kadar SAF gözukmeye Gerek Yok bu Oyunun Kanseridir Tum Pazarcilar

Senior Member
    ben pazarcı değilim bana çıktı hatta oyunda bile değildim klandan arkadaşlar söyledi

Senior Member FFferik16's Avatar
    Pazarcıların sayısının normal oyuncuların sayısından çok daha fazla olması ve fona katılım olarak gerek alışveriş sayısı, gerek miktarı gibi bir koşul varsa bunları her zaman hepsi tamamladığı için genellikle ödül kazanan listesi pazarcılarla kaplı çıkıyor.

Bu her ne kadar "%100 pazarcılara çıkıyor" demek değilse de "%100 herkese çıkıyor" demek de değil, pazarcıların karakter sayısı çok daha fazla olduğu için şansları daha yüksek. Yani burada herhangi bir tarafı savunmaya çalışmaktansa bunu kabul etmemiz gerekli sanırım.

Kendi sunucum Rosetta'da da her dağıtımda hep kazananların tamamına yakını pazarcı oluyor. Niyet sistemin pazarcılara çalışması olmasa da gerçekler bir şekilde öyle.

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    dostum emin ol pazarcılara çıkmıyor asıl vergiyi tamamlayan kişiler olmasına rağmen

vergi saçmalığı konusunda sana katılıyorum haklısın...

Senior Member
    Bu Fon Dagitim Kriterlerine Ne olursa Olsun en Az 5 k Np eklenmeliydi.. Kimse Pk Atmasin Herkes Farm Yapsin Pazar Yapsin Bakin Piyasa Ne oluyor? Ama Kaymak Yuzde 90 Pazarcilara Kaliyor.!

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ExtraWhitee57 View Post
    ne salak salak sorular lan bunlar fonu dolduran pazarcılar zaten nato mermer nato kafa allahım ya
    helal adanalı celal

Junior Member
    Quote Originally Posted by ToruC View Post
    ben pazarcı değilim bana çıktı hatta oyunda bile değildim klandan arkadaşlar söyledi
    Bu konuda ciddi misin gercekten?