Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Junior Member
    Nickname
    fth06
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Exclamation Wings of devil envanterime gelmedi.

Merhaba sayın Knight online yöneticileri ve forum sakinleri.

Bugün sabah saatlerinde oyun saati ile 7.25 - 7.30 arasında ardreamda mob keserken wings of devil kazandım ancak bus ve çeşitli itemler kasmakla meşgul olduğum için envanterim dolu idi ve dolayısıyla bu item envanterime gelmedi.

Bu hatanın benden kaynaklandığını düşünmüyorum çünkü oyun içinde envanterimizin dolu olması gayet normal ve bu bahsi geçen itemin kutudan çıkmadğını hepimiz biliyoruz ve bu durumda itemi alamadım. Kötü bi talihsizlik oldu benim için

Konuyu gören yetkili bi abimiz varsa yardımcı olursa sevinirim. Tekrar söylemek istiyorum bu hata benden kaynaklanmıyor ve bu itemin hakkım olduğunu düşünüyorum.

Gereğini yaparsanız çok sevinirim.

Karakter adı : Fth06
    Server : Destan

Konuyla ilgili bazı ksc'ler aldım şöyle bırakıyım.

Senior Member
    gördüm oyun içi geçmiş olsun. bidaki sefere üstünde boş bir yer bırak

Senior Member
    belki üstüne geldi ve sen alıp onu magic bag veya vip keyine attın yerine başka bir eşya koydun bunu bu fotoğraflardan nasıl anlıyabiliriz?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Daha önce de bu konuda konular açıldı. Inventory dolu olduğunda eşya gelmemektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için inventoryde mutlaka bir boşluk bırakmanızı öneriyorum. Ne yazık ki eşyayı geri alamazsınız.

Önceden açılan örnek konu

Senior Member
    Soğuk su afiyet olsun.

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Geçmiş olsun hocam. 1 tane 5.9k'lık 1920 manadan tasarruf edeceğim diye üzerine aldığın 2 adet dandik mana sana neye mal oldu.
    Bu sebeptendir üzerimde boş yer yokken worm bile kesmem bu oyunda.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Junior Member
    Nickname
    fth06
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Oyun yöneticileri muhtemelen suan hesap içi hareketlerime erişebiliyordur. Son 1 ayda vip key veya magic bag almadım

Junior Member
    Nickname
    fth06
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Geçmiş olsun hocam. 1 tane 5.9k'lık 1920 manadan tasarruf edeceğim diye üzerine aldığın 2 adet dandik mana sana neye mal oldu.
    Bu sebeptendir üzerimde boş yer yokken worm bile kesmem bu oyunda.
    Çok haklısınız, bazen cimrilik mi yoksa tasarruf mu bilmiyorum ama en ufak itemleri dahi alırım.
    Ancak bu olay benim için bir hatadır, biz nerden bilebiliriz ki itemin ne zaman çıkacağını.

Junior Member
    Nickname
    fth06
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Daha önce de bu konuda konular açıldı. Inventory dolu olduğunda eşya gelmemektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için inventoryde mutlaka bir boşluk bırakmanızı öneriyorum. Ne yazık ki eşyayı geri alamazsınız.

Önceden açılan örnek konu
    Evet daha önce de bu olay yaşanmış olabilir ancak bu oyunda kimse önceden bunu kestiremez. Böyle birşey olmadan önce bir uyarı vs. Verilmeli.
    Sırf çantam doldu diye bazı şeyleri kaçıracaksam ben o zaman neden oynuyorum. Saçma bir hata olduğu kanısındayım hala.

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by has_kLFXbARa View Post
    Çok haklısınız, bazen cimrilik mi yoksa tasarruf mu bilmiyorum ama en ufak itemleri dahi alırım.
    Ancak bu olay benim için bir hatadır, biz nerden bilebiliriz ki itemin ne zaman çıkacağını.
    Az bir miktar yapımcıların da hatası var tabi bu mağduriyette. Son hatırladığım kadarıyla item üzerine gelmediği zaman sağ altta L'den alabilirsiniz diye uyarı verirdi.
    Hala o yazı duruyor mu bilmiyorum ama olması gereken itemin aynı fon sistemi gibi L'ye gelmesiydi. Gel gör ki hiç bir zaman L'ye gelecek şekilde ayarlamadılar.
    Belki ilerideki süreçte o şekilde ayarlanabilir ama o zamana kadar bu mağduriyetler devam edecek.
    I am a normal guy who wants a normal life.