Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 43
    Member CapitaLPASHA's Avatar
    Nickname
    CapitaL
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NıghtWalkeR
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Buda mantıklı ama organize olabilen bir millet değiliz... "Banane yeaaa " diyen çok insan olacaktır
    Fikirlere Critic + Spike İşlemez !

Mgamee uptaded usko <

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bu konuda kesinlikle karamsarlığa kapılmayınız. Şöyle 2011 senesine gidersek, o süreçten bugüne belki çok yavaş sürelerle de olsa oyunda ciddi anlamda yüzlerce belki binlerce oyun hatası giderildi. Son dönemde de bu süreç biraz hız kazanmış durumdadır. Çok yakında sadece metin hatalarını konuşacağımıza ben inanıyorum, sizler de bu inancı kaybetmeyiniz.
    Evet hız kazandı.Chaos haritasında hilecileri duvarlardan geçerken görüp en azından öyle report edebiliyorduk.Şimdi o duvarları kaldırdınız büyük hızlı ilerliyorsunuz.

Bu sadece 1 tanesi size madde madde yazarım fakat bunlar düzeltilmedikten sonra boşuna yazmış olurum.

bu mgame midir nedir bu firma bu oyun üzerinden çok büyük gelirler elde ederken oyunun ufak defek hatalarını düzeltmeye uğraşmıyacak kadar neden sorumsuzluk yapıyorlar

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NeverTurnBack
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Monarchery View Post
    Merhbalar benim gibi bu oyunu severek oynayan dostlar,

Dün Levo'nun konuk olduğu yayında bir kez daha anlamış oldum ki gelecek güncellemeler, yapılacak iyileştirmeler konusunda NTTGame çalışanlarının eli kolu bağlı gibi görünüyor. Bu durum beni cidden çok üzüyor, severek oynadığımız şu oyundaki minik buglardan büyük buglara kadar düzeltirmek için can çekişiyoruz daima. Peki neden?

1-) Nttgame Mgame'e yeterince baskı yapamıyor mu acaba veya problemleri çözme noktasında yeterli özveriyi göstermiyor mu?

2-) Nttgame bizlerin kendilerine ilettiği her problemi büyük bir titizlikle inceleyip kaale alıp Mgame'e iletiyor ama Mgame işleri yokuşa mı sürüyor?

3-) Nttgame'de Mgame'de öyle büyük bir problem olmadıkça güncellemeyle uğraşmak istemiyor mu?

Her 3 olasılıkta da bizlere ve Nttgame'e çok işler düşüyor. Sayın yetkililerden nacizane ricam gerekiyorsa koreye sefere çıkalım lakin artık cidden bizimle ve severek oynadığımız şu oyunla gerektiği kadar ilgilenilip özen gösterilsin. Gelirlerinin büyük kısmını biz Türklerin oluşturduğu bu oyunda bu kadar çok talep varken, bildirilmiş yani inşallah bildirilmiş problemi çözmek varken işi yokuşa sürmeleri bizleri her boş geçen güncelleme ile daha da oyundan uzaklaştırmaktadır.

Siz NTTGame'in değerli çalışanlarından ricamız, bildirdiğimiz ve kaale aldığınız problemleri bizimle de paylaşıp Mgame'e sadece iletmek değil gerekli baskıyı kurmanız yönünde. Ve benim gibi oyunculardan ricam, eksik gördüğünüz veya hata farkettiğiniz noktaları Nttgame'e bildirmekten geri durmayıp oynadığımız bu oyunun daha iyi noktalara gelmesinde el birliği ile yardımcı olmamız.

Saygılarımla
    Bu oyunun oyuncularinda dayanisma birlik diye birsey yok uzgunum ama bosa caba gosteriyorsunuz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BarbarosPasa07 View Post
    Bu oyunun oyuncularinda dayanisma birlik diye birsey yok uzgunum ama bosa caba gosteriyorsunuz.
    Usko yayinlari sadece bir saat birlik olup twitterda tag acsalar ve izleyicilerini yönlendirseler mesaj sirkete ulaşır

"update usko"
    "bring updates from koko"
    "we want update patch"
    "we want bug fix" https://www.youtube.com/watch?v=7D2WjGedUwA&t=3s hadi beyler tam destek

Senior Member
    mgame in youtube videolarına yorumlara devam arkadaşlar
    Elimizde Sezar'ın Kılıcı Yüreğimizde Hz. İsa'nın Yüreği Biz Kimiz?... İdeal İnsan
    -.......

Senior Member
    Egonuza yenil düşüp, deli gibi pus çekmeye devam ettiğiniz sürece baskı filan kuramazsanız, herşey aynı tas aynı hamam devam eder. Twitchde red pot niye kalktı diye ağlayanlar var, adamlar her 10 dakikada bir 9 KC harcamaya dünden razı. Benimde oyunumu oynayan böyle bir kitle olsa bende ilgilenmezdim, pus indirimi vs. yapmazdım. Her topluluk hak ettiği gibi yönetilir.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions