Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member
    adamların zoruna gidiyor farmcıların town atması bi susmadılar. Bu duruma en çok zarar verilcek sınıf tabiki magelerdir en çok townu onlar atıyor zaten PK da. iyice milleti oyundan tiksindirecekler başta mageler olmak üzere.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IScamander View Post
    birader ben de mageyim.
    ayrıca kendin de söylüyorsun.Her istediğini yapamamaktır.adam geliyor vuruyor town at bitti
    Adam kaçtı gitti. Hesabı her istediğini yapamamaktan bahsetmişitm.
    Adam kaçamayınca rakibin istediği oluyor.

2. Sayfada yorum düşülmüş, Farmcı ların Town atmasıyla alakalı. Sanırım bunu birşey ile mücadele için istiyorsunuz da; Zararı en çok Mageler görecek yine.. H dan Town atmadığımda Buton ile attığımda dahi 3 saniye geçmesine ragmen ısrarla Town atmadığı oluyor. Solo takıldığım için benim en iyi yaptığım şey zaten town atmak

Asas ile F4 Mp1-Minor 234567 ful minor dolu; 50 kere HP fulledim. 1000 kere town butonuna bastım. Adam kesti beni hemde Keper savaşında Karusları tekrar Castleye attığı o Mağaraya girmiştim. Bu town atmama işi çok gıcık bişey/Ölmek istemiyorum. Yeniden başlıyacam; Yok illa ölecen buraya kadar gelmişsin. Olmaz öyle
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Belki ilerde gelebilir çözüm yayında bahsettikleri sistem iyi olur.
    Death, senin klanı gören direkt towna topukladıgından sizin için tabii çok iyi olur. Hatta town atmayı kaldırsınlar toptan

Kaplan bir de uçsa demiş çinliler

Diez fonundan haber yok mu bu arada?

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by IScamander View Post
    Hali hazırda yayında bahsi geçildi.
    Madem hasar yerken town atma olayı gelemiyor, bari town atma eşiği %50'den %60 falan olsun.
    zaten şuan %60 ve yetersiz olduğunu düşünüyorum , en az 80 olmalı , o bile az. 99.99 a razıyım

Town atma sınırı %35 olmalı. Ayrıca mageler ve priestlerinde escape atmalarınında sınırı %35 e çekilmeli.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Town atma özellikle pk alanlarında sol alttaki town butonu gibi gecikmeli olması gerekiyor.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Günde 1-1.5 saat solo PK atanlardanım, kurianım yani sprintim bile yok, cure de, lup da yok. Karşıma bir parti, 2'den fazla kişi, uzaktan vurup vurup kaçan yetişemeyeceğim okçu, db priestle gezen birileri çıktığında neden yem olayım ki? Town atıyorum. Ancak daha kapışmaya başlamadan town atmaya yetişilmeyen anlar oluyor, 2 asas zaten ilk vuruşlarında %50'nin altına düşürüyor anca toplanıyor veya birisiyle kapışma ortamında uzaktan gelen bir okçu, db, parti gelebiliyor, o durumlarda town atmamak solo oyuncu için enayilik. Bu yüzden bence %50 town oranı gayet ideal.

Evet bu bir kısım için biraz daha iyi olabilir ancak benim gibiler için de tam tersi oyundan soğutur. CZ kocaman harita, kaçarak kurtulma imkanı çok çok düşük, bazı sınıflar için çoğu zaman imkansız.

Town atabilmek için HP oranı ciddi miktar yükselirse veya atarken hasar yememe, 5-10 saniye gecikme vs eklenirse; sadece partiler, priestleriyle dolananlar CZ'de var olabilir. PK'da zaten çeşitlilik azaldı bir de böyle darbe yememesi görüşündeyim.
    Last edited by FFferik16; 02-01-2020 at 09:44 AM.