Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27

Angry Do you want to report the bug? Yes/No HATASI

Merhabalar, ben bu oyunu uzun yıllardır oynuyorum. Yeni bir bilgisayar sistemi topladım.

-Amd Ryzen 5 3600x
    -Nvidia RTX 2060
    -16 GB 3600 MHZ Ram
    -MSİ B450 A Pro Max 4166 MHZ

Ancak ilk günden beri bu hatayı alıyorum küçük bir pencere açılıyor.

Notice
    Sorry. Unexpected error has occured.
    Bug report makes Knight Online improved.
    Do you want to report the bug?

Evet / Hayır

Her iki seçenekte de oyundan atıyor. Hatayı oyuna girerken ya da karakter yükleme ekranında almıyorum. Oyuna giriş yaptıktan bir süre sonra belli bir süresi yok ve nerede olduğum farketmeksizin (hareketsiz duruyorken bile) bu hata ile karşılaşabiliyorum. 2 aydır tüm forumları araştırdım tüm çözümleri denedim ancak sonuç alamadım. Format atıp tüm driverleri temiz kurulum yaptım. Oyunu silip yeniden yükledim. Knight Online'ın son versiyon sürüm Setup'unu indirdim. Bu hatayı hiçbir zaman almayan başka bir bilgisayardan oynunun NTT Game klasörü içerisindeki dosyaları kendi bilgisayarıma aktardım. Ama yine de sonuç alamadım.

Bilgisayarımdaki tüm driverlar güncel ve herhangi bir virüs koruma programı kullanmıyorum. (Bilgisayarımda Driverlar dışında, sadece Knight Online yüklü diyebilirim.) DNS ayarlarım tamamen otomatik ve Nvidia ayarları uygun konumda. İşletim sistemim Windows 10 Home 64 bit.

Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmış ve çözmüş birileri varsa yardımcı olabilir mi?

Teşekkür ederim.

Senior Member Vrij's Avatar
    Bu çok nadir, oyun dondugunda filan çıkıyor.
    Sürekli mi çıkıyor?

Senior Member
    Oyun türkçe de ise ingilizceye çevirir misin
    Last edited by karimli; 01-30-2020 at 03:46 AM.

Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Bu çok nadir, oyun dondugunda filan çıkıyor.
    Sürekli mi çıkıyor?
    Bende sürekli çıkıyor bazen 1 saatte bazen 30 dk da bazen 3 saatte ama kesinlikle oyundan çıkışım bu hata ile oluyor. İnanın MS'ye, JR'ye, BDW'ye girmeye korkuyorum artık...

Quote Originally Posted by karimli View Post
    Oyun türkçe de ise ingilizceye çevirir misin
    Hayır hiç bir zaman Türkçe'de oynamadım

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    sadece kullandığınız ağ bağlantısı kalsın. kablosuz dahil devre dışı bırakın

Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    sadece kullandığınız ağ bağlantısı kalsın. kablosuz dahil devre dışı bırakın
    Bu tarz önerilerin hepsini denedim. Geçmişte forumlarda böyle sorunlar yaşayanlar olmuş ve hepsine bu çözümler önerilmiş ancak hiçbiri bana çözüm olmadı.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Ben bu yontemle kurtuldum

Senior Member
    kablolu kablosuz ağlar bölümünde bulunan pasif ağ olanları tamamen kaldırdığımda ben kurtulmustum . arkadaşın dediği gibi sadece kullandığınız ağ kaldığı zaman düzelmesi gerekiyorç

Quote Originally Posted by zerosugar1903 View Post
    kablolu kablosuz ağlar bölümünde bulunan pasif ağ olanları tamamen kaldırdığımda ben kurtulmustum . arkadaşın dediği gibi sadece kullandığınız ağ kaldığı zaman düzelmesi gerekiyorç
    Bilgisayarım zaten masaüstü. Dolayısıyla ağ bölümünde sadece 1 tane bağlantı var. Siz de mi oyuna girdikten bir süre sonra alıyordunuz bu hatayı?