Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Jr Npc Hk

Jr Npc Hk

konu : Jr de Potcu , Sundies Gibi Npc 'nin olup bankanın olmaması sizede bir eksiklik oldugu fikrini getirmiyor mu?

Senior Member
    Nickname
    sıradan bir oyuncu işte
    Class
    Mage
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

JM etkinliğine girmek için 10 dakikalık bir süre tanınmakta, bu süre içinde banka ya erişebilir istediğiniz nesneleri temin edebilirsiniz.

Quote Originally Posted by aysun07 View Post
    Merhaba,

JM etkinliğine girmek için 10 dakikalık bir süre tanınmakta, bu süre içinde banka ya erişebilir istediğiniz nesneleri temin edebilirsiniz.
    onu herkez biliyorda içeride potcu ve sundires npc sinin olup banka npc sinin olmaması bir eksiklik ifade etmiyor mu?

Senior Member FFferik16's Avatar
    Merhaba,

- Resmi üslup ve kalıp cümle
    - Konuya, konudaki problemden ziyade herkesin zaten bildiği/farkında olduğu bir açıdan bakmak
    - Çözüm sunuyormuş gibi yapıp, hiçbir sonuca vardırmayacak öneride/çözümde/açıklamada bulunmak

Tebrikler, mod olmak için potansiyeliniz mevcut.

Buna gelecek yanıtı biliyorum o yüzden şimdiden onu da yanıtlayayım. Oyunculara yardımcı olmak istiyorsanız bunlar olmadan da yapılabileceği çok açık. Ve moderatör olmadan bu tarz yazmak moderatör taklidinden dolayı uyarılıyor bilginize.

Konuya gelirsek katılıyorum. Sıkıldım içeride; potum bitti, üstüme para almadım potçudan da alamam, bilmem ne eşyam bankada kaldı vs. bahanelerinden. Onu geçtim normalde işe yaramayacak bir eşya, o JR sırasında gerekebiliyor. Bu yüzden bence de bu etkinlikte bankanın olması iyi olur.

Senior Member
    Nickname
    sıradan bir oyuncu işte
    Class
    Mage
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Üzgünüm ama şahsen bir eksiklik olduğunu düşünmüyorum, gereği de yok bana göre ımhh nasıl desem renkler ve zevkler tartışılmaz sizin düşüncenize de saygım var.

Senior Member
    Quote Originally Posted by takmakafanasado View Post
    onu herkez biliyorda içeride potcu ve sundires npc sinin olup banka npc sinin olmaması bir eksiklik ifade etmiyor mu?
    etmiyor. çünkü potun kullanıldığı için bitebilir ya da rpr gelebilir. ama bankadan şunu alayım olayı yok. sc ya da para gibi şeyleri zaten üstünde tutman lazım. artık ölünce para da gitmiyor.

Junior Member
    Merhaba,

Üzgünüm ama şahsen bir eksiklik olduğunu düşünmüyorum, gereği de yok bana göre ımhh nasıl desem renkler ve zevkler tartışılmaz sizin düşüncenize de saygım var.
    Merhaba Harun abi.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    10 senedir getirmedi

Senior Member
    Deva odasına sundries ve potçu getirilse güzel olur. Bir alt odaya yürüyoruz daha npc ile işimiz bitmeden mage filan çekiyor boşuna zaman kaybediyoruz

Senior Member
    benı başkan yapın jr den eslanta yol yapacam
    Elimizde Sezar'ın Kılıcı Yüreğimizde Hz. İsa'nın Yüreği Biz Kimiz?... İdeal İnsan
    -.......