Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Question AnyOTP hakkında

merhabalar

karakterime onayladığım cep telefonunu kapattığımdan dolayı anyotp kullanamamaktayım.Yeni numaramı tanıtma şansınız var mıdır. Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz.
    Çok teşekkür ederim

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Hesabınıza bağlı otp telefon numarasını o hat olmadan değiştiremezsiniz. Tekrar aktif ederseniz yeni hatta geçişini sağlayabilirsiniz.

Junior Member

AnyOtp üye olma problemi

Merhaba
    ben yeni serverlere üye olmayorum uye olurken gönderilen kodu pc de onaylasam telefondan onaylayamıyorum pc den onaylasam telefondan onaylıyamıyorum.. artık su yeni sw ye uye olma saçmalığını kaldırın da uye olma sıkntısı cekenler girip oynıyalım

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Yeni sunuculara katılabilmeniz için nttnow uygulamasını kullanarak, hesabınızı eşleştirmelisiniz.

Aşağıdaki konuda APK olarak indirip, NTTNow uygulamasını indirebilirsiniz.

NTTNow Google Play Store Hakkında

Nttnow uygulamasını hakkında detayları aşağıda bulabilirsin.

NTTNow Kurulumu konusu sana yardımcı olacaktır.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Hesabınıza bağlı otp telefon numarasını o hat olmadan değiştiremezsiniz. Tekrar aktif ederseniz yeni hatta geçişini sağlayabilirsiniz.
    merhaba

hattımı kapatmıştım ve oyunuda bırakmıştım nasıl bu bahsettiğiniz güncellemeyi yapabilmemi bekliyorsunuz anlayamadım. Çözüm odaklı bir cevap değil sadece otomatik bildiri mesajı gibi olmuş verdiğiniz cevap. Buraya yazma amacım yardımcı olabileceğinize inancımdandır. Karakterin sahibide benim eski hattın sahibide. Bunu kanıtlamam gerekiyorsa kanıtlayabilirimde. Bir numara değişikliğini nttgame gibi büyük bir yüklenici firma yapamayacak kadar aciz mi yoksa uğraşmak mı istememektedir?

iyi çalışmalar dilerim...

Tags for this Thread