Results 1 to 3 of 3

Cz aoc slotu hk.

Arkadaşlar bu CZ AOC slotlarındaki kişilerden oldukça rahatsız olmaya başladım, geçen bi yayıncı vardı atar gider yaptı bana ksc de atmıştım. Belli başlı tipler var günlerdir aynı slottan sabah akşam çıkmıyor. Nick de verebilirim. Sabahın 6'sında bile aynı adam var. Prem olmasına rağmen draki hiçbi şey atmıyor, 4-5 drakide bir iki tane WB alırsan iyidir yani o derece. BDW karşıya ya boş atıyor ya da süper dengesiz reb 10lu warriorlu ptleri getiriyor sürekli zaten mavi kutu muhabbetine 2m oldu nerdeyse mavi kutu. FT'yi de A2 ve A3'te bitirdiler. JR şans işi zaten, pt dağılımı dengesiz yine. E bir de bu CZ AOC slotu bu halde. Biz nasıl emek verip geliştircez kendimizi illa binlerce TL mi yatırmamız gerekiyor ? Krala da söyledim bu konu hakkında bir şey yapamıyor. Bir kişi vardı iki slot birden kapatmış ben de diğer slottan 1-2 tanesini alabiliyordum en azından bi şeyler çıkarsa çıksın diye. Arkadaşını çağırdı onu da kapattı. Yani mafya gibiler. PK desen okçular seri seri 3k mana siliyor gereksiz şekilde güçlüler job dengesi sıkıntılı gerçekten iyice soğuttular oyundan yemin ediyorum. Bu sorunlara bir çözüm gelmesi lazım.
    Last edited by samuelvanunu609; 08-08-2022 at 01:29 PM.

Senior Member
    Pazarcı ve farm çetelerinin eline mahkum edilmiş oyuncular

Quote Originally Posted by PalabiyikRocky View Post
    Pazarcı ve farm çetelerinin eline mahkum edilmiş oyuncular
    +1 Katılıyorum. Aynı dertten bizde müzdaribiz.