Results 1 to 10 of 10
    Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus

Olympia Kalkınma Fonu Kazananları

Merhabalar,

Olympia Kalkınma Fonu kazananların listesini bu başlık altında toplayabilirsiniz.

Ben bu uygulamadan kesinlikle memrun degilim ve benim gİbİ bİr cok kİŞİde Öyledİr kalkinma derken ben pazar yapicam benim esyam satilicak adama gİdİcek benim hakkimdan benim paramdan adama dagitilacak kalkinma bumdur lÜtfen ? Bİrİsİ aciklasin bana bu oyun emek oyunu herkez gerekİyorsa tl sİnİ gerekİyorsa vaktini harcİyack bu oyuna İlerlemek İstİyorsa ben bunlarin hepsin yapİyorsam ve benim hakkimdan baskasina para gİdİyor sa kİmİn emegİ varsa alanada dagitana ben kesİnlİkle hakkimi helal etmİyorum.

Junior Member
    Nickname
    NordSunSen
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Kalkınma Fonu tam olarak nedir?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by hulgumanNoLifeNoWoman View Post
    Kalkınma Fonu tam olarak nedir?
    Pazar Kalkınma Fonu

*Buying ve Selling pazarlardan yapılan tüm işlemlerden %3 kesinti yapılacak ve bu %3'lük kesintinin bir kısmı fon'a eklenecektir.

*Toplanan para 2.1 Milyar'a ulaştığında ise sistem havuzdan rastgele 7 oyuncu seçecek ve kazananların ödüllerini oyun içi posta yoluyla gönderecektir.
    *NOT: Fon'a katkıda bulunan karakterlerin fon'da toplanan parayı kazanma şansı olacaktır.
    (Fon içerisinde toplanan paranın dağıtımına oyundaki tüm karakterler dahil olmayacaktır. Belirli sınırlamalar bulunmaktadır)

*Kazanılan ödülleri Kaishan NPC'sinin yanında bulunan [Grand Merchant] Assistant aracılığı ile takaslayabilirsiniz. Kazanılan ödüllerden satış sisteminde olduğu gibi %3 kesinti yapılacaktır.

Ödüller
    1. şanslı kazanan 10 GB değerinde Mithril Çek(Takasa ve satışa kapalı, 7 gün içerisinde bozdurulmalıdır)
    2. şanslı kazanan 5 GB değerinde Platinum Çek (Takasa ve satışa kapalı, 7 gün içerisinde bozdurulmalıdır)
    3-7 arasındaki kazananlar ise 1 GB değerinde Gold çek kazanacaklardır.(Takasa ve satışa kapalı, 7 gün içerisinde bozdurulmalıdır)

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Uzun zamandır kalkınma fonu dağıtıldığına rastlamadım. En son ne zaman dağıtıldı acaba.?

Senior Member
    6.12.2020 pazar günü tarihli vergi fonu ödülleri

Senior Member
    19.06.2021 Cumartesi tarihli vergi fonu ödülleri

Senior Member
    18.07.2021 Pazar günü akşam saat 20:24 fon dağıtımı

Junior Member
    (Fon içerisinde toplanan paranın dağıtımına oyundaki tüm karakterler dahil olmayacaktır. Belirli sınırlamalar bulunmaktadır)

Merhaba, Sınırlamalar nelerdir?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JMKeynesss View Post

Merhaba, Sınırlamalar nelerdir?
    Suistimal edilmemesi adına yapımcı tarafından detaylar paylaşılmamaktadır.